PSG HB – Veszprém 27:26 (kon.) | Barca – Vardar Skopje 25:26 (kon.)
Barca
25:26 (12:13)
RK Vardar Skopje
Sobota 03.06.2017, 18:00 • LANXESS arena, Kolín nad Rýnem • Liga mistrů - Final Four • Semifinále

Nejlepšími střelci zápasu byli Alex Dujshebaev a Ivan Čupić, kteří pomohli Vardaru k postupu sedmi brankami, pět (všechny v prvním poločase) jich přidal Vuko Borozan. Na straně Barcelony šestkrát skóroval Kiril Lazarov, čtyřmi brankami přispěl Rivera, třemi N'guessan, Jallouz a Syprzak. (19:44:02)

I druhé semifinále nabídlo úžasné drama, která rozhodly až závěrečné sekundy zápasu! Vardar Skopje poráží Barcelonu 26:25 a při své premiéře ve Final Four si hned zahraje finále celé soutěže!

Konec zápasu. (25:26)

60
    Luka Cindrić trefuje Vardaru Skopje finále! Barceloně se nepodařilo faulovat, aby přerušila hru a nechala Vardar rozehrávat volným hodem a Cindrić si našel střelecký prostor, který využil k prostřelení Péreze poslední střelou zápasu! (25:26)

60
    Šestnáct sekund do konce druhého poločasu a oddechový čas tentokrát pro Vardar Skopje. (25:25)

60
    Barceloně už hrozila pasivita, Kiril Lazarov ale dvacet sekund před koncem vyrovnává! (25:25)

60
    Oddechový čas pro Barcelonu, do konce zbývá 39 sekund. (24:25)

60
    Začíná poslední minuta druhého poločasu! Vardar vede o jednu branku a Barcelona u míče, do konce zbývá 48 sekund. (24:25)

59
    Luka Cindrić se zbavil Morroze, prostřelil Péreze a Vardar znovu vede! (24:25)

59
    Dvě minuty do konce normální hrací doby a Kiril Lazarov vyrovnává na 24:24! (24:24)
    58
    Sedmička pro Vardar, proti Čupićovi se postavil Ristovski, ovšem makedonský brankář Barcelony musí také lovit míč ze sítě. (23:24)

57
    Útočné fauly na obou stranách, u míče momentálně hraje Vardar Skopje. (23:23)

56
    Sledujeme neuvěřitelně vyrovnané semifinále, od čtrnácté minuty zápasu nikdo nevedl o více než dvě branky a většinou ani o více než o jednu. (23:23)

56
    Znovu vyrovnáno! Cindrić obelstil Sorhainda a trefil se přesně mezi Pérezovy nohy. (23:23)

55
    Syprzak se krásně uvolnil a střílí třiadvacátou branku Barcelony. (23:22)

55
    Okamžité vyrovnání si na své konto připisuje Alex Dujshebaev. (22:22)

54
    N'guessan se silou protlačil přes bránícího protihráče a překonal i Sterbika. (22:21)