Dobrovice – Hořovicko 4:1 (kon.) | Zápy – Písek 3:4 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 0:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
0:2 (0:1)
FK Králův Dvůr
Středa 14.06.2017, 18:00 • Sportovní Areál Střelnice • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Na závěr sezony Králův Dvůr zvítězil v Domažlicích rozdílem dvou branek. Na výhře středočeského klubu se podíleli Balšánek a procházka. (20:03:13)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 10:1.

90+2

90+2
    Hosté se snaží udržet balon co nejdále od své brány, což se jim daří.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby nastavil Jiří Pečenka dvě minuty.

90
    A nepovedlo se jim to ani při jubilejním desátém rohovém kopu.

88
    Marná je snaha domácích o zdramatizování duelu, který se nenávratně chýlí ke svému konci.
    85. PROCHÁZKA - 0:2

85
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Cábelíci zřejmě definitivně potvrzují své vítězství druhým gólem, který vstřelil MICHAL PROCHÁZKA, a tříbodový zisk by jim už neměl uniknout.

85
    Hráči Dvora Králové si ušlapali cestičku k pravému okraji vápna, které v tuto chvíli obléhají.

83
    Už nějakou dobu se hraje výhradně uprostřed hřiště.

81
    Hosté už začínají pokukovat po časomíře, do konce utkání ale ještě zbývá dostatek času. Celých deset minut.

80
    Žlutou kartu dostává Bauer (Jiskra Domažlice).

78
    Domažlice mohly udeřit z rohového kopu, ale nestalo se tak.

77
    Žlutou kartu dostává Mužík (Jiskra Domažlice).

76
    V době, kdy do závěrečného hvizdu zbývá přibližně patnáct minut, si domácí mezi sebou předávají míč na útočné půlce.

74
    Domácí by rádi vyrovnali. Faktem vša zůstává, že recept na soupeřovu defenzivu hledají marně.

72
    Ten hráči domažlické Jiskry nesložili.

71
    Záhy se k míči dostali domácí, kteří po odvráceném centru z rohového kopu získali příležitost na reparát.