Dobrovice – Hořovicko 4:1 (kon.) | Zápy – Písek 3:4 (kon.) | Domažlice – Králův Dvůr 0:2 (kon.)
SK Zápy
3:4 (2:0)
FC Písek
Středa 14.06.2017, 17:30 • Zápy • Česká fotbalová liga • 32. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (19:38:18)

Je dobojováno! Písek se vzchopil z dvou branek do šatny, a nakonec nepříznivý výsledek otočil. Nejdříve se dvakrát prosadil kanonýr Martin Voráček, jenomže za několik vteřinek později vrátil domácím vedení Tomáš Jelínek. Ani to ale hosty nijak neznervóznělo, naopak se o otočení výsledku postarali Tomáš Froněk a Filip Blažek. Pro oba celky je to tak poslední ligová tečka za letošním ročníkem a obě mužstva se jistě budou těšit na nadcházející sezónu.

90+1

90
    Domácí se tlačí za vyrovnáním, Písek ale velmi dobře stráží svoje pokutové území.

89
    Písek právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Hosté se v posledních minutách utkání ujímají vedení, to je otočka! Autorem branky je TOMÁŠ FRONĚK.

88
    Nebezpečný útok domácích neskončil vedoucí brankou, Zápy ale i přesto budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

86
    U míče jsou momentálně domácí, kteří hned dvakrát ztratili vedení.

84
    Oba týmy ale hrají poslední ligové utkání ve velkém stylu, k vidění již bylo šest branek a počet se stále může navýšit!

83
    Sedmý rohový kop pro Zápy dopadl stejně jako ty předchozí. Před námi je několik závěrečných minut.

81
    Tak to je neuvěřitelné! Hosté opět vyrovnávají, druhý poločas musí fanoušky bavit. Autorem branky je FILIP BLAŽEK.

81
    Zápy právě vstřelily branku!
    Domácí ale okamžitě odpovídají! To je zápas! Autorem branky je MARTIN JELÍNEK.

81
    Písečtí ukázali svojí bojovnost, když nevypustili dvoubrankové manko. Stále je ale před námi více než deset minut hry.

79
    Hosté vyrovnávají! Zápy ztrácejí svůj náskok z prvního poločasu. Autorem branky je MARTIN VORÁČEK.

79
    Hosté se nemohou dostat k delšímu držení míče, jejich akce povětšinou končí nepřesnostmi.

78
    V držení balónu jsou ale domácí Zápy, kteří svojí útočnou akci vedou přes oba stoperské kolegy.

76
    Na hodinkách hlavního rozhodčího odtikává závěrečná patnácti minutovka. Dokáží hosté vyrovnat?

74
    Ani Písek ale neuspěl s útočným výpadem, hostům se krátí čas, pakliže chtějí vyrovnat.

73
    Domácí vybojovali volný přímý kop z velké vzdálenosti, centrovaný balón ale doletěl pouze na hlavu hráče Písku.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 45. Petrů (pen.), 45+2. Matějka, 81. Jelínek – 56. Voráček, 79. Voráček, 81. Blažek, 89. Froněk

Karty:   34. Veselý (ZAP) – 28. Milec (PIS), 45+1. Řehák (PIS), 50. Sajtl (PIS)

SK Zápy: Straka – Novák, Petrů, Pávek, Kovařík, Veselý, Jelínek, Pavlík (C), Liener, Putz, Matějka
    Náhradníci: Terč – Hejný, Vorasický, Doležal, Stupka

FC Písek: Varyš – Hrachovec, Milec, Held, Voráček, Sajtl, Holub, Kočí, Froněk, Kinkor, Řehák (C)
    Náhradníci: Hlinka, Blažek, Rondzik, Kulík

Rozhodčí: Grimm – Pastyřík, Duda