Dacia Kišiněv – Škendija | 0:4 (kon.) | | | AEL Limassol – St Joseph's | 6:0 (kon.) | | | FK Sūduva – Soligorsk | 2:1 (kon.) |
Ordabasy – Široki Brijeg | 0:0 (kon.) | | | Milsami – Fola | 1:1 (kon.) | | | Tirana – Maccabi Tel Aviv | 0:3 (kon.) |
Pelister – Lech Poznaň | 0:3 (kon.) | | | Jelgava – Ferencváros | 0:1 (kon.) | | | FK Rabotnički – Tre Penne | 6:0 (kon.) |
Riteriai – St. Johnstone | 1:0 (kon.) | | | Seinäjoki – Reykjavík | 0:2 (kon.) | | | Helsinki – Connah's Quay | 3:0 (kon.) |
Flora – Domžale | 2:3 (kon.) | | | Gandzasar – Mladost Podgorica | 0:3 (kon.) | | | Atlantas – Kajrat | 1:2 (kon.) |
FK Liepāja – Crusaders | 2:0 (kon.) | | | AIK Stockholm – KÍ Klaksvík | 5:0 (kon.) | | | Vaduz – Bala Town | 3:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Pjunik | 5:0 (kon.) | | | Botev Plovdiv – Partizani Tirana | 1:0 (kon.) | | | Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar | 0:2 (kon.) |
Ružomberok – Vojvodina | 2:0 (kon.) | | | Differdange – Zirä FK | 1:2 (kon.) | | | Kutaisi – Trenčín | 0:3 (kon.) |
Keşla FK – Mladost Lučani | 2:0 (kon.) | | | Bangor City – Lyngby | 0:3 (kon.) | | | Runavík – Dinamo Minsk | 0:2 (kon.) |
B36 Tórshavn – Kalju | 1:2 (kon.) | | | Priština – Norrköping | 0:1 (kon.) | | | FK Sarajevo – Zaria Balti | 2:1 (5:6 po pen.) |
Olimpija Lublaň – VPS | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Čichura | 1:1 (kon.) | | | Sant Juliá – Skënderbeu | 0:5 (kon.) |
Folgore – Valletta | 0:1 (kon.) | | | Zeta – Željezničar Sarajevo | 2:2 (kon.) | | | Floriana – CZ Bělehrad | 3:3 (kon.) |
Jagiellonia – Dinamo Bt. | 4:0 (kon.) | | | Vasas Budapešť – Beitar Jeruzalém | 0:3 (kon.) | | | Sutjeska – Levski | 0:0 (kon.) |
ND Gorica – Širak | 2:2 (kon.) | | | Derry City – Midtjylland | 1:4 (kon.) | | | Cork City – Levadia Tallinn | 4:2 (kon.) |
Ballymena – Odd | 0:2 (kon.) | | | Coleraine – Haugesund | 0:0 (kon.) | | | Osijek – UE Santa Coloma | 4:0 (kon.) |
Shamrock – Stjarnan | 1:0 (kon.) | | | Valur – Ventspils | 1:0 (kon.) | | | Lincoln – Larnaka | 1:1 (kon.) |
Anglie – Nizozemsko | 1:0 (kon.) | | | Německo – Bulharsko | 3:0 (kon.) |
Slavia B – Žižkov | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Bílsko-Bělá | 2:0 (kon.) | | | Sturm Graz – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
konec
SS Folgore
0:1
(0:0)
La Valletta FC
Pavel Černý
Branky:
65. Bianchi (vla.)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:17.
Rozhodčí: Nuza – Berisha, Selimaj (všichni Kosovo)
Diváci:
Karty: 59. Sacco (FFF), 64. Bezzi (FFF) – 42. Pani (VTT), 56. Zerafa (VTT), 69. Umeh (VTT), 84. Briffa (VTT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:17.
SS Folgore:
L. Bianchi – Sartori, Semprini, Brolli, Berardi – Nucci (C), Bezzi – Lago (87. Rossi), Paradisi, Sacco (62. Bonifazi) – Bernardi (81. Venerucci)
Náhradníci: Tamagnini – Venerucci, A. Bianchi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino, Rossi
Trenér:
La Valletta FC: Bonello – Umeh, Camilleri (C) (69. J. Borg), S. Borg, Zerafa – Pani, Gill (81. Nwoko), Santiago – Romeu (61. Briffa), Mifsud, Velasco
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, J. Borg, Suda, Pulis
Trenér:
Náhradníci: Tamagnini – Venerucci, A. Bianchi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino, Rossi
Trenér:
La Valletta FC: Bonello – Umeh, Camilleri (C) (69. J. Borg), S. Borg, Zerafa – Pani, Gill (81. Nwoko), Santiago – Romeu (61. Briffa), Mifsud, Velasco
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, J. Borg, Suda, Pulis
Trenér:
Rozhodčí: Nuza – Berisha, Selimaj (všichni Kosovo)
Diváci:
29.06.2017
Valletta - Folgore 2:0
Valletta - Folgore 2:0
Branky: 42. Borg, 48. Velasco
Karty: 65. Zerafa (VTT), 87. Borg (VTT) – 33. Genestreti (FFF)
Folgore je celek ze San Marina, který v loňském ročníku skončil ve skupině B na třetím místě za celky Libertas, Tre Penne a Folgore. To znamenalo postup do play-off, kde se Folgore nejprve střetlo s týmem Virtus, který vyřadilo po výsledku 2:1. V další fázi se Folgore utkalo s celkem Juvenes/Dogana, který vyřadilo na penalty. Folgore však v semifinále nestačilo na Tre Penne, takže se do boje o titul nedostalo.
Celek z hlavního města se v nejvyšší maltské soutěži umístil na čtvrté příčce, což stačilo na postup do evropských pohárů. Valetta měla tříbodovou ztrátu na třetí Birkirkaru a pětibodový náskok na Florianu. Závěr soutěže se Valettě nevydařil, když zapsala tři porážky v řadě, což ji stálo lepší výsledek v celé soutěži.
SS Folgore: L. Bianchi – Sartori, Semprini, Brolli, Berardi – Nucci (C), Bezzi – Lago, Paradisi, Sacco – Bernardi
Náhradníci: Tamagnini – Venerucci, A. Bianchi, Aluigi, Bonifazi, Iuzzolino, Rossi
La Valletta FC: Bonello – Umeh, Camilleri (C), S. Borg, Zerafa – Pani, Gill, Santiago – Romeu, Mifsud, Velasco
Náhradníci: Vella – Briffa, Nwoko, Fenech, J. Borg, Suda, Pulis
Rozhodčí: Nuza – Berisha, Selimaj (všichni Kosovo).
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Malano Santiago si vzal na starost rozehrávku volného přímého kopu a parádní ranou poslal balón do břevna, jenže míč se odrazil od zad brankáře LUCY BIANCHIHO do branky.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:17. (22:25:06)