FC Lokomotíva Košice
2:1 (1:0)
MFK Zvolen
sk Pátek 28.07.2017, 17:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga • 1. kolo

Lokomotíva Košice zvládla vstup do nového ročníka druhej najvyššej súťaže. V domácom prostredí v Družstevnej pri Hornáde zdolala Zvolen 2:1 vďaka presným zásahom Kamila Karaša a Radoslava Človečka. Obaja sa presadili v úvode polčasov. Hostia dokázali reagovať iba gólom Andreja Kmeťa, takže z východu republiky odchádzajú bez bodov. (18:46:43)

90+2

90+1
    Zvolenčania vrhli všetko do útoku a dostali sa do zakončenia. Miloslav Bréda však podržal svoj tím a uhájil tesné vedenie.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil. Hlavný rozhodca Martin Ježík pridáva ešte dve minúty navyše. Medzitým hostia uskutočnili dvojité striedanie, keď odišli Hrebík s Včelkom a v záverečných sekundách si zahrajú Majchút a Cavar.

88
    Košičania mohli využiť okienko vo zvolenskej obrane. Strela z hranice pokutového územia smerovala mimo hosťujúcej svätyne.

87
    Hosťom sa kráti čas na vyrovnanie a šance stále neprichádzajú. Bréda je od gólu bez jediného zákroku.

86
    Domáci po autovom vhadzovaní prenikli do tesnej blízkosti šestnástky, no tam kraľovali obrancovia MFK Zvolen.

84
    Zvolen sa mohol pokúsiť o vyrovnanie z rohového kopu. Lopta smerovala do ohňa, ale defenzíva Košíc odolala náporu hostí.

83
    Košický tréner urobil poslednú zmenu v zápase. Z hrotu útoku stiahol Joela Tatu Nsaha, na jeho miesto prišiel Lukáš Horváth.

81
    Štatistika striel hovorí v prospech domáceho tímu. Košičania ohrozili Jenčovu bránu sedemkrát, Zvolenčania vyslali na Brédu tri pokusy.

80
    Lokomotíva si stráži tesný náskok a drží loptu ďaleko od vlastnej brány. Aktivita je teraz na zvolenských kopačkách.

78
    Lokomotíva urobila druhé striedanie v zápase. Skončil úspešný strelec Radoslav Človečko, ktorého nahradil Michal Cmarko.

78
    Defenzíva domáceho tímu je teraz pozornejšia a dobre bráni útoky zvolenských futbalistov, ktorí sa pokúšajú o vyrovnanie.

77
    Košičania dostali výhodu štandardky, ale o loptu rýchlo prišli a teraz sa hra presúva na opačný koniec ihriska.

75
    Do konca riadneho času zostáva posledných pätnásť minút. Lokomotíva Košice stále drží svoje vedenie, ktoré sa však zmenšilo.

74
    Od streleného gólu čakáme na nejaké zaujímavé momenty. Nikto teraz nechce urobiť chybu.

72
    Dlho to vyzeralo na jasnú záležitosť domáceho tímu, ale zníženie Zvolena dodalo zápasu potrebnú zápletku. Teraz je to obojstranne opatrné.

70
    Zvolen si vypracoval prvý rohový kop v dnešnom stretnutí, ale ponúknutú štandardku nedokázal zužitkovať.