S. Schwaigerová, Schützenhöferová – Kolocová, Kvapilová 1:2 (kon.) | Hermannová, Sluková – Lehtonenová, Lahtiová 2:0 (kon.)
S. Schwaigerová, Schützenhöferová
1
29 21 7
Kolocová, Kvapilová
2
31 13 15
Pondělí 31.07.2017, 16:05 • Centrální kurt, Vídeň, Rakousko • MS v plážovém volejbale žen • Skupina L

7:15
    Kolocová na podání. Poté měla česká polařka na ruce ukončení zápasu, ale pokračovalo se. Až Kvapilová smečí mezi obě soupeřky zápas ukončuje.

7:14
    Kolocová na podání. Schützenhöferová je navíc zablokována. Sedm mečbolů!

21:13
    Druhá sada je u konec. Kolocová smečovala jen do připravené Schützenhöferové a ta ukončila druhý set přesným úderem do volného kurtu. O první příčce ve skupině L rozhodne třetí set.

20:13
    Nyní už tady je ale sedm setbolů! Kolocová Schwaigerová našla v poli jen Kolocovou, Kvapilová chtěla hrát na druhou přes, ale napálila jen dobře stojící Rakušanku.

15:6
    Devítibodové vedení pro Rakušanky. Kvapilová znovu míč nesložila na zem a to trestá Schützenhöferová. Je tady technický oddechový čas.

7:2
    A další bod pro rakouské hráčky. Kvapilová smečovala jen do těsného autu. Češky si berou oddechový čas.

29:31
    Neuvěřitelný první set jde na konto českých hráček! Kristýna Kolocová podávala na Schützenhöferová, poté sama zasáhla v poli a přehozením rakouské polařky ukončila první sadu!

29:30
    Češky mají další šanci na ukončení setu. Kolocová útokem neuspěla, ale Schützenhöferová napálila bodovku jen do bloku Kvapilové.

27:26
    Nyní mají setbol také Rakušanky. Kolocová přihrála přesně, ale poté smečuje jen do bloku.

25:26
    Češky jsou znovu o krok vpředu. Kolocová se prosazuje útokem po lajně.

24:25
    Ještě jedna setbolová příležitost pro Češky. Schützenhöferová podává jen daleko do autu.

23:24
    Kvapilová útočí na bezblok do písku.

23:23
    Ani teď není konec. Schützenhöferová byla v problémech, ale pomohla si útokem přes blok.

22:23
    První setbol také pro Češky! Kristýna Kolocová se opřela do servisu, zaskočila Schützenhöferová, která celý první set téměř nepřihrávala. Poté už blokuje Kvapilová na síti.

22:21
    Čtvrtá možnost pro domácí. Kvapilová na podání. Schwaigerová trefila útokem jen blok, ale poté se prosadila Schützenhöferová útokem o pásku.

21:20
    Třetí setbol! Schwaigerová znovu nesložila míč do písku. Kolocová bojovala v poli, hned třikrát zasáhla v poli, ale Kvapilová na druhou přes zklamala.

20:18
    Dva setboly pro rakouské hráčky. Snad první dvoubodové vedení v celém setu. Schützenhöferová velmi kvalitně podala na Kolocovou, která útočila jen do Schwaigerové. Velmi dlouhou výměnu poté ukončila velká chyba české polařky. Jednoduchý míč odletěl od rukou české hráčky daleko mimo hru.

19:18
    Naopak. Rakušanky vedou. Kolocová nepřihrála zrovna přesně a poté na bezblok zasmečovala jen do sítě. České dvojky si berou oddechový čas.

14:15
    Dva body v řadě také pro české reprezentantky. Kvapilová přinutila Schwaigerovou k nepřesné přihrávce. Schützenhöferová to nahrávkou nevylepšila a je to tak bod pro Češky. Domácí pár si bere oddechový čas.