CSKA Moskva – AEK Atény 1:0 (kon.) | APOEL – Constanta 4:0 (po pr.) | BATE – Slavia 2:1 (kon.)
Başakşehir – Club Bruggy 2:0 (kon.) | Kodaň – Vardar 4:1 (kon.) | Young Boys – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.)
Plzeň – FCSB 1:4 (kon.) | Ludogorec – Beer Ševa 3:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Maribor 0:1 (kon.)
Ajax – Nice 2:2 (kon.) | Olympiakos – Partizan Bělehrad 2:2 (kon.) | Rijeka – Salzburg 0:0 (kon.)
Rosenborg – Celtic 0:1 (kon.) | Legia – Astana 1:0 (kon.)
FC Kodaň
4:1 (2:1)
FK Vardar
Středa 02.08.2017, 20:00 • Telia Parken, Kodaň • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (21:56:01)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:11.

První poločas je minulostí! Kodaň vlétla do utkání ve velkém stylu. Už ve 2. minutě otevřel skóre parádní střelou Ján Greguš! V 18. minutě mohl domácí vedení navýšit Pavlovič, který orazítkoval břevno. Po následném protiútoku ale přišlo vyrovnání. Po pěkné přihrávce se přesně trefil Boban Nikolov. Kodaň se poté znovu začala tlačit do útoku a ve 26. minutě se po nešťastné vlastní brance Barseghjana dostala zpět do vedení. Poté jsme dlouho čekali na nějaké vzrušení. V 72. minutě přišla komplikace Kodaně, jelikož Greguš musel po druhé žluté kartě do sprch. Jeho vyloučení domácímu celku paradoxně pomohlo. V 75. minutě totiž vstřelil další branku Federico Santander a v 88. minutě přidal z penalty definitivní pojistku Sotiriou. Kodaň se tedy může těšit na boj o základní skupinu Ligy mistrů!

90+4

90+3
    V závěru utkání si zahraje také domácí brankář Olsen. Kodaň dohrává utkání s míčem na kopačkách. Dnešní duel se už pouze dohrává.

90+2
    Vardar se přesto snaží útočit. Makedonský celek dnes rozhodně předvedl velmi sympatický výkon, za který hosté zaslouží uznání.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Domácí fanoušci rozjeli na tribunách bouřlivé oslavy. Fotbalisté Vardaru byli opravdu blízko velkého úspěchu, ale Kodaň ukázala svou kvalitu.
    88. Pieros SOTIRIOU - 4:1

88
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Kodaň zvyšuje své vedení na 4:1 a potvrzuje svůj postup do dalšího předkola! K penaltě se postavil PIEROS SOTIRIOU, který střelou do protipohybu brankáře rozjásal příznivce Kodaně!

87
    Penalta pro Kodaň! Verbič si dokázal obhodit brankáře, který jej fauloval a zmařil velkou možnost domácího celku!

87
    Michael Lüftner se na malém vápně na poslední chvíli natáhl po stříleném centru z levé strany a vykopl míč z pokutového území.

86
    Demiri se z pravé strany tlačil do pokutového území, jenže Bengtsson k němu okamžitě přistoupil a vybojoval balón pro Kodaň.

85
    Verbič vypíchl nepřesnou přihrávku hostujícího celku na polovině hrací plochy, odcentroval na zadní tyč a Sotiriou povedenou hlavičkou nechal vyniknout hostujícího brankáře!

84
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Sotiriou.

83
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Toutouh, přichází Amankwaa.
    Střídání v týmu FK Vardar: ze hřiště odchází Spirovskij, přichází Jigauri.

82
    Felipe si v pokutovém území nabíhal na povedený centr na zadní tyč, jenže zakončení hlavou se mu vůbec nepovedlo a míč skončil v autu.

81
    Domácí brankář Olsen si počkal na vysoký centr z levé strany a na malém vápně schoval nepovedený centr do rukavic. Kodaň může znovu kombinovat.

Tomáš Kubečka

Branky: 2. Greguš, 26. Barseghjan (vla.), 75. Santander (Bengtsson), 88. Sotiriou (pen.) – 19. Nikolov (Barseghjan)

Karty:   29. Greguš (KOD), 76. Santander (KOD) – 62. Demiri (VDS)   72. Greguš (KOD)

FC Kodaň: Olsen – Thomsen, Lüftner, Johansson, Bengtsson – Verbič, Greguš, Kvist (C), Toutouh (83. Amankwaa) – Pavlovič (84. Sotiriou), Santander (79. Matić)
    Náhradníci: Amankwaa, Andersen, Antonsson, Kusk, Matić, Rasmussen, Sotriou

FK Vardar: Gacevski – Hambardzjuman, Grnčarov (C), Novak, Demiri – Nikolov, Spirovskij (83.Jigauri) – Barseghjan, Felipe, Kojaševič (46. Brdarovski) – Balotelli
    Náhradníci: Aleksovskij, Brdarovski, Blazevski, Gligorov, Jigauri, Musliu, Velkovski

Rozhodčí: Beaton – Stewart, Potter (všichni SCO)