Bayern – Neapol 0:2 (kon.) | Atlético – Liverpool 1:1 (5:4 po pen.)
Bayern Mnichov
0:2 (0:1)
SSC Neapol
Středa 02.08.2017, 17:45 • Allianz Arena, München • Audi Cup • O 3.–4. místo

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji V8m krásný zbytek středečního večera a u dalších přenosů z fotbalových utkání naviděnou! (19:42:57)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:15.

A je konec. Sledovali jsme zajímavý zápas, ve kterém překvapivě vyhrává Neapol 2:0! Ve 14. minutě otevřel skóre Koulibaly, ikdyž ze sporného ofsajdu. V 55. minutě pak rozvlnil síť Giaccherini a Bayern za celý zápas nedokázal gólově odpovědět. SSC Neapol tak zaslouženě obsazuje na Audi Cupu 3. místo, "domácí" Bayern Mnichov končí poslední! Za 2 zápasy nedokázal vstřelit ani gól a s turnajem se loučí vůbec s nejhorší bilancí a celkovým umístěním v historii Audi Cupu.

90

90
    Tak teď to Bayernu šlape! Krásný centr za obranu našel adresáta, v poslední chvíli však do souboje doslova přilétl obrnce a bylo po šanci.

90
    Kimmich se prokličkoval do pokutového území, pak si borci v červeném rychle vymenili míč, ale střela nepřišla.

87
    Tillman s ezbavil svého strážce a poslal do vápna zajímavý centr, jeho spoluhráči však nedokázali míč nijak nebezpečně usměrnit do brány.

87
    RIbery rozehrával další roh, ale poouze nakrátko. Pak se do kombinace mnichovští natolik zamotali, že o míč přišli.

86
    Pískání v ochozech pokračuje. Upřímně se fanouškům německého giganta nedivím. Ne, že by se hráči nesnažili, jenom to zkrátka nejde.

84
    Bayern už jakoby vzdal snahu o vyrovnání nebo snad otočení výsledku. Sice má míč více na kopačkách, ale žádná kloudná akce z toho není.

82
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: Odchází S. Rudy a N.Sule; přichází A.Fein a M.Awoudja.
    82. Milik (NEA)

82
    Milik vybojoval přímý kop a sám ho rozehrál. jeho střela nebyla špatná, postrádala však přesnost.

80
    Ikdyž je dnešní výkon Bayernu jistě o hodně lepší než včera, tak za 170 minut nebyl schopen Bayern vstřelit gól! To se jen tak nevidí. Fanoušci navíc na své "miláčky" začali poměrně výrazně pískat.

79
    Rohový kop na straně Bayernu si bere na starost Ribery, Neapol však míč odklízí do bezpečí.

78
    Střídání v týmu SSC Neapol: Odchází D. Mertens a P. Zielinski; přichází A.Milik a L. Pavoletti.

77
    Marko Rog dostává žlutou kartu za držení za dres Sanchese. Neapol tak vede na žluté 3:0.