1:2 (0:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Středa 02.08.2017, 17:00MOL Cup • 2. kolo

Z prosluněného areálu Slavoje Vyšehrad hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Nejedlo. (19:35:40)

Je tu konec úvodního utkání 2. kola MOL Cupu, v němž o postupujícím muselo rozhodnout až prodloužení. V něm přece jenom uspěl favorizovanější celek, po trefě Vodháněla z 116. minuty se raduje Vlašim. Hosté však měli namále. Prohrávali totiž po trefě Egerta a pomohla jim až přesilovka po vyloučení Hendrycha.

120

119
    Po Čtvrtníčkově hlavičce se k balónu nedostal žádný hráč v modrém, už to vypadá, že hosté vedení udrží.

119
    Fotr se po Vodhánělově přihrávce ocitl v ofsajdu, Havránek pošle míč dopředu.

118
    Domácím už nezbývá, než vložit všechny síly do útoku a pokusit se vybojovat vyrovnání.

118
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Šlegl.

116
    Vlašim právě vstřelila branku!

Už se zdálo, že by snad utkání mohlo dojít do penaltového rozstřelu, když Vlašimští podnikli rychlý brejk, na jehož konci se míč dostal na vápno k JANU VODHÁNĚLOVI, který se trefil pěkně a nechytatelně k tyči Havránkovy branky – 1:2.

114
    Faul na Vodháněla, hosté rychle rozehráli, jenže následně brzy o míč přišli.

113
    Domácí obránci teď v momentě přihrávky vystoupili, čímž vystavili Cabadaje do ofsajdu.

112
    Jeden z hostujících hráčů se teď ohnal zápasnickým chvatem, sudí Černý už se do karetních her zřejmě pouštět nechce.

111
    Havránek teď vyběhl ze své branky a do souboje s protihráčem šel velmi neopatrně, zavánělo to snad i nedovoleným zákrokem.

110
    Vodháněl si teď faul nevymodlil, i když pocit zmaru dává jasně najevo.

109
    Okolo Čtvrtníčka teď tancovali snad tři protihráči, až si jeden z nich počínal nedovoleně.

108
    Kamso teď zbytečně fauloval, Haškův trestňák se ale do vápna nedostal.

107
    De Paula už přes vší snahu míč na hrací ploše nestihl, Havránek si staví míč na odkop.

106
    První útok hostí ve druhé části prodloužení srazili Vyšehradští na rohový kop.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Prvních patnáct minut navíc máme za sebou, mírně aktivnější v nich byla favorizovanější Vlašim, leč proti deseti bojujícím hráčům Vyšehradu si vážnější šanci nevypracovala.