K. Vary – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Düsseldorf 4:3 (kon.) | K. Vary – Düsseldorf 1:2 (0:1 po s.n.)
Jihlava – Mladá Boleslav 7:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
7:4 (2:2, 1:1, 4:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 12.08.2017, 18:15 • KV Aréna • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Z prvně vyrovnaného duelu vzešla vítězně nakonec Dukla Jihlava, která své vítězství potvrdila ve třetí třetině, kde padly rovnou čtyři branky. Boleslav na toto gólové manko nestačila a pouze ho snížila o jeden gól. Závěrečné skore tedy je 7:4 pro Jihlavu.

Ode mne je to pro dnešní večer, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (20:31:04)

59:57
    Andrej Moravčík (MBL) odchází na trestnou lavici za faul loktem.

59:50
    Boleslav se stále snaží dohnat gólové manko, ovšem do konce zápasu zbývají tři vteřiny.

59:41
    Moravčík vypálil od modré, ale Chaloupka byl přesný jako švýcarské hodinky.

59:31
    Do konce zápasu zbývá necelá minuta.

58:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Konečně se snaží bruslařům vyplatilo a snižují gólové manko. PETER NOVÁK z téměř nulového úhlu se dokázal trefil do horního rohu Chaloupkovy branky. Asistence: Samuel Dotter.

58:08
    Boleslav hraje v plném počtu.

56:36
    Dukla právě vstřelila branku!
    Před brankou Brugioniho nastal menší závan. ADAM NAJMAN našel před brankou volný puk, který došťouchl za Bruogioniho. Asistence: Petr Veleba.

56:05
    Václav Imlauf (MBL) odchází za svým kolegou na dvě minuty za podražení.

55:52
    Daniel Kubart (MBL) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí za vysoká hůl.

55:10
    Samuel Dotter vypálil od modré, ale Chaloupek jeho střela vychytal.

55:00
    Michael Schulz se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal včas zakončit.

54:45
    Jihlava hraje v plném počtu.

53:44
    Peter Novák (MBL) a Jan Trávník (JIH) odchází na trestnou lavici za hrubost.

53:30
    Sice se dokáže Boleslav udržet v útočné třetině, ale Jihlava dokáže potrestat chyby, kterých se hosté dopustí.

52:48
    Boleslav se snaží dostat do pásma, z Jihlavy je ovšem cítit pohoda a klid, kterému se snažení bruslařů nevyrovná.

52:32
    Na trestnou lavici odchází Daniel Piskač (JIH) za podražení soupeře.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 8. Najman (Jakub), 11. Marek, 28. Filip (Smolko, Veleba), 42. Barák (Krajíček), 43. Najman (Rašín, Piskač), 52. Filip (Najman), 57. Najman (Veleba) – 1. Čermák (Jindra), 14. Moravčík (Dobša), 22. Beneš (Jindra, Červenka), 59. Novák (Dotter)

HC Dukla Jihlava: Juřička, Chaloupek (1. minuta) – Barák, Křišta, Marek, Piskač, Rašín, Smolko, Trávník, Veleba, Brož, Daňhel, Filip, Kardoš, Krajíček, Najman, Pigl, Svoboda, Trnka, Úlovec
    BK Mladá Boleslav: Mašek, Brugioni (41. minuta) – Červenka (A), Dotter, Imlauf, Beneš, Houška, Sýkora, Rudolph, Novotný, Moravčík (A), Šípek (C), Dobša, Vasilej, Čermák, Schulz, Novák, Mrkus, Kubart, Moucha, Jindra, Chwastek