Neapol – Nice 2:0 (kon.) | Başakşehir – Sevilla 1:2 (kon.) | Beer Ševa – Maribor 2:1 (kon.)
Celtic – Astana 5:0 (kon.) | Olympiakos – Rijeka 2:1 (kon.)
Olympiakos Pireus
2:1 (0:1)
HNK Rijeka
Středa 16.08.2017, 20:45 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • Liga mistrů (předkola) • Play-off

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (22:42:43)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:22.

Je dobojováno. Olympiacos nakonec otočil nepříznivý výsledek z prvního poločas a do odvetného utkání jde z trochu lepší výchozí pozice. Tu zařídil až v nastaveném čase Romao, jenž si skvěle počíhal na centr, který umístil přesně k tyči.

90+5

90+3
    Olympiacos právě vstřelil branku!
    Domácím se to přeci jenom povedlo a obrat je dokonán! Nejdříve Fortounis vypustil na Slugu neskutečnou pumelenici, poté akce pokračovala a balón se s trochou štěstí dostal k JACQUES-ALAIXYS ROMAOVI, který ho hlavou usměrnil přesně k tyči.

90+3
    Dle statistik tohoto utkání jsme ještě ve druhém poločase nezaregistrovali žádný střelecký pokus hostujícího celku. To vše vypovídá, jakým směrem se odehrává druhý poločas.

90+2
    A málem se to Olympiacosu povedlo! Athanasios Androutsos si naskočil na centrovaný balón, který usměrnil pouze do horní konstrukce. Tlak sílí!

90+1
    Domácí i nadále usilují o druhou branku, nicméně skvěle bránící soupeř jim to zkrátka nechce dopřát.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

88
    Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Heber, přichází Martic.

87
    Balón se po razantním odkopu jednoho z hostů vrací až na polovinu domácích a Restos se musí hodně rychle vracet pro hrací předmět.

86
    Olympiacos má sice územní převahu, i přes to se nemůže svými rychlými přihrávkami dostat do žádné šance. Řecký celek je i nadále obydlen kolem vápna protivníka.

85
    Rijeka tak dohraje závěrečné minutky v početní nevýhodě. Do konce utkání zbývá už jen necelých pět minut, podaří se hostům nadějný remízový výsledek ubránit?

84
    Fortounis se ujal standardky z pravé strany od pokutového území. Celou situaci vyřešil hodně nepovedeně, neboť jeho centr přeletěl branku Simona Slugy.

83
    Že by ještě? Hostující obránce Zuta zřejmě zapomněl, že má už jednu žlutou kartu, neboť zřejmě omylem zahrál rukou. Na světě je tak druhá žlutá a tedy červená!

82
    Na hřišti se toho moc neděje. Ani jeden z mužstev se nemůže prokousat hustinou těl ve středu hřiště, navíc do konce utkání toho už moc neschází.

81
    Žlutou kartu dostává Heber (HNK Rijeka).

80
    Vypadá to, že Rijece opravdu tento stav vyhovuje. Po ofenzivních choutkách není ani stopy, naopak sledujeme podívanou pouze na jednu branku.

David Suchý

Branky: 66. Odjidja-Ofoe (Fortounis), 90+3. Romao (Elabdellaoui) – 42. Heber (Gavranovic)

Karty:   38. Gillet (OLY), 64. Odjidja-Ofoe (OLY) – 19. Elez (HNK), 49. Zuta (HNK), 52. Maleš (HNK), 81. Heber (HNK)   83. Zuta (HNK)

Olympiakos Pireus: Kapino – Elabdellaoui (C), Romao, Retsos, Koutris – Ofoe, Gillet – Carcela, Marin, Seba – Ben Nabouhane
    Náhradníci: Gianniotis – Androutsos, Ansarifard, Figueiras, Fortounis, Pardo, Vukovič

HNK Rijeka: Sluga – Vešovič, Župarič, Elez, Zuta – Baradarič, Maleš (C) – Heber, Mišič, Gorgon – Gavranović
    Náhradníci: Prskalo – Črnic, Djokovič, Jelic, Martic, Matei, Punčec

Rozhodčí: Zwayer – Achmüller, Seidel (všichni Německo)
    Úterý 22.08.2017
    Rijeka - Olympiakos 0:1

Branky: 25. Marin (Odjidja-Ofoe)

Karty:   39. Martić (HNK), 68. Mišič (HNK) – 9. Romao (OLY), 60. Kapino (OLY), 90. Cercela-Gonzalez (OLY)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 13:10.