Wolfsburg – Banská Bystrica 4:3 (kon.) | Něman Grodno – Vienna Capitals 5:4 (po pr.) | JYP – Zug 3:2 (kon.)
Třinec – Esbjerg 9:1 (kon.) | Salzburg – Tappara 1:6 (kon.) | Mnichov – Cracovia 6:2 (kon.)
Brynäs – IFK Helsinky 4:3 (3:1 po s.n.)
JYP Jyväskylä
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
EV Zug
Pátek 25.08.2017, 18:00 • LähiTapiola Areena • Hokejová Liga mistrů • Skupina C

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů z Hokejové Ligy mistrů napočtenou! (20:31:58)

Trestné minuty: 10 – 6

Utkání skupiny C mezi JYP Jyväskylä a EV Zug právě skončilo. Domácí v něm vítězí 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě Juuso Puustinen. Gólman JYPu Jussi Olkinuora předvedl 25 úspěšných zákroků. Za domácí se ještě prosadili Janne Kolehmainen a Jerry Turkulainen. Branky Zugu pak obstarali Lino Martschini a Timothy Kast.
    Skupina C: JYP Jyväskylä - EV Zug 3:2

59:55
    Diazova nepříjemná střela od modré, Olkinuora má puk ve své moci.

59:48
    Icing domácích.

59:41
    Martschiniho střela od modré končí na zadním mantinelu.

59:05
    Diaz se musí vracet pro kotouč do obranné třetiny.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:49
    Zakázané uvolnění JYPu. Vhazování po levici Olkinuory.

58:45
    Ano, Zug to zkusí v šesti!

58:45
    Do konce třetí třetiny zbývá 1 minuta a 15 vteřin! Zůstane Stephan na střídačce již nyní?

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

58:45
    Hosté v postavení mimo hru.

58:21
    Zugu se zatím nedaří dostat do útočné třetiny.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 1. Kolehmainen (Kuukka, Mäenpää), 27. Turkulainen (Suomela, Nattinen), 56. Puustinen (Immonen, Tuppurainen) – 33. Martschini (McIntyre, Stadler), 42. Kast (Roe, Diaz)

JYP Jyväskylä: Olkinuora (Laurikainen) – Kalteva, Vainio, Mäenpää, Kuukka, Jokinen, Ikonen, Salmela – Tuppurainen, Immonen, Puustinen – Rooba, Hytönen (C), Kolehmainen – Turkulainen, Suomela, Nattinen – Likola, Kanninen, Saari – Likola
    EV Zug: Stephan (Bader) – Diaz (C), Geisser, Grossmann, Helbling, Stadler, Schlumpf, Morant, Fohrler – Schnyder, McIntyre, Martschini – Stalberg, Roe, Lammer – Kast, Senteler, Klingberg – Arnold, Klaey, Forrer

Rozhodčí: Kristijan Nikolic, Anssi Salonen – Pasi Nieminen, Tommi Niittylä

Diváci: 3 888