Kazachstán – Černá Hora 1:1 (kon.) | Slovinsko – Lucembursko 3:1 (kon.) | Lotyšsko – Ukrajina 1:1 (kon.)
Estonsko – Slovensko 1:2 (kon.) | Bosna – Rumunsko 1:3 (kon.) | Srbsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Kypr – Malta 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Anglie 1:1 (kon.) | Gruzie – Polsko 0:3 (kon.)
Bělorusko – Řecko 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Wales 0:3 (kon.) | Kosovo – Norsko 3:2 (kon.)
Kazachstán
1:1 (0:0)
Černá Hora
Pátek 01.09.2017, 15:00 • Centralnyj Stadion, Aktobe • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

To by bylo z mé strany zřejmě všechno. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, přeji vám příjemný zbytek pátečního dne a u fotbalu zase někdy na počtenou. (16:58:21)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.

Je dobojováno! Po nevýrazném prvním poločase, byl ten druhý o něco lepší. Jako první se prosadili hosté zásluhou Kukuličiće. Černá Hora v závěru sahala po tříbodovém zisku, jenže v samotném závěru řecký rozhodčí odpískal penaltu pro domácí celek. K té se postavil Fedin a ten se nemýlil. Kazachstán má tedy po dvou zápasech čtyři body, naopak premiéra pro Černou Horu v nové kvalifikaci má pouze bodovou chuť.

90+4
    90+4. FEDIN - 1:1

90+4
    Kazachstán právě vstřelil branku!
    K penaltě se postavil domácí MAXIM FEDIN, který se nemýlil. Kazachstán těsně před závěrečným hvizdem srovnal stav utkání na 1:1.
    90+3.

90+3
    Mohutný domácí tlak vyústil v odpískání pokutového kopu ve prospěch domácího celku.

90+2
    Signál domácím vůbec nevyšel, nakonec z toho byl útočný faul. Hra je přerušena, hosté budou odkopávat z místa prohřešku.

90+1
    Žlutou kartu dostává Roganović (Černá Hora).

90+1
    Hlavní arbitr dnešního zápasu nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby zápasu.

90
    Tlak domácích graduje. Kazachstán slaví zisk dalšího rohového kopu. Jejich šance na bodový zisk se čím dál víc zmenšují.

89
    Pro tuto chvíli domácí tým opět nakopává míče, jenže tento styl nevycházel v prvním poločase, takže těžko bude vycházet v tom druhém.

88
    Kazachstán teď vysoko napadá, hostující rozehrávka je pod velkým tlakem. Roganović radši zvolil dlouhý odkop na domácí polovinu.

86
    Žlutou kartu dostává Abiken (Kazachstán).

86
    Jenže Zhalmukan ani nadvakrát nedokázal černohorskou zeď prostřelit. Matija Šarkić v brance hostů si může oddechnout.

85
    Jeden z hostujících hráčů se na hranici vlastního vápna dopustil faulu. Kazachstán má doslova velkou příležitost zúročit jejich tlak v posledních minutách.

84
    Domácí tým měl k dispozici sérii dlouhých autů, ale ani jeden z nich se pořádně neujal. Hostující obrana odvrátila všechny možnosti, které by vedli k ohrožení jejich čistého konta.