Chrudim – Domažlice 7:0 (kon.) | Písek – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřicko – Vltavín 1:2 (kon.)
Čížová – Dobrovice 1:3 (kon.) | Ústí n/O – Brozany 2:1 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:1 (2:0)
SK Sokol Brozany
Sobota 02.09.2017, 17:00Česká fotbalová liga • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Ústí nad Orlicí :
    Ústí nad Orlicí má za sebou čtyři odehrané utkání. V posledním dokázali doma přestřílet Litoměřicko 3:0. Tým je na třinácté příčce tabulky a bude doma chtít urvat body. Ve druhém kole doma obdrželi krutou porážku od týmu Jirn v poměru 0:3.

Brozany :
    Brozany hráli poslední dva zápasy venku a ani v jednom se jim nepovedlo získat body. Oba zápasy prohráli 0:1. Tým je momentálně na čtrnácté příčce. Ze čtyř zápasu získal čtyři body za jednu výhru a jednu remízu.

Týmy spolu neodehráli ani jeden vzájemný zápas.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Kratky- Coufal, Jeníček, Langer, Mareš, Nágl, Opina, Smejkal, Souček, Strnad, Vaňouz(C).
    Náhradníci: Habrman, Chleboun, Krátký, Kukla, Nikodém, Truhlář.

Náhradníci: Bamat, Daňko, Dunderovic, Modr, Walter..

Hráči právě vstoupili na hřiště.

1

1
    Rozehrávky se ujmuli domácí hráči.

2
    Opina se dobře opřel do rány a brankář hostů musel poprvé zasahovat.

3
    Brankář Kratky bude vykopávat od své brány.

4
    Šollarovi se nepovedla přihrávka a bude se vhazovat.

4
    Vaňous špatně zpracoval míč a Lipš bude vykopávat.

5
    Spirkoski se z dálky opřel do míče, ale nedokázal míč spravně trefit a rána letí daleko mimo bránu.

7
    Hráči Brozan se snaží přejít na útočnou polovinu.

9
    Zmatky před domácí brankou a Coufal odkopává do bezpečí.

10
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!

Ideální přihravku dostal ZDENĚK VAŇOUS a s ve skluzu dokázala skvělě zakončit. Ústí nad Orlicí se ujímá vedení.

12
    Rohový kop bude zahrávat hosté.

14
    Jeníček nakopává míč daleko od své branky.

15
    Souboj o míč uprostřed hřiště.

17
    Hráči hostů kombinujou na své polovině.

19
    Po spackaném centru si pro míč skočil domácí brankář a odkopává balón daleko na polovinu hostů.

20
    Opina se předvedl skvělým obranným zákrokem a překazil akci hostů.

21
    Franc rozehrává standartní situaci.

22
    Stehlík pod tlakem vrací balón svému brankáři.

23
    Souček po ostrém skluzu obdržel první žlutou kartu utkání.

24
    Nágl se prezentuje špatnou nahrávkou a míč končí až u brankáře Lipše.

26
    Benda se dostal až ke střele ze střední vzdálenosti. Střela končí v náruči brankáře.

27
    Smejkal ve snaze vybojovat míč zfauloval bránicího soupeře.

28
    Souček, který už obdržel žlutou kartu, opět zfauloval soupeře a měl by si dávat větší pozor.

30
    Coufal nedokázal doběhnout na centr spoluhráče.

32
    Coufal se ujme vhazování poblíž soupeřové branky.

33
    Jeníček se blýskl perfektním skluzem a zabránil v akci soupeře.

34
    Vlasák se dostal k dobré hlavičce v pokutovém území, ale nedokázal ji dobře usměrnit a mířila mimo tři tyče.

36
    Spirkoski fauloval uprostřed hřiště a rozehrávky se ujme Coufal.

37
    Bubeníček se dostal ke střele, která letí daleko nad bránu.

38
    Studecký vyváži míč na polovinu soupeře.

40
    Kratky se ujme rozehrávky od své brány.

41

43
    Šollar centruje z levé strany do pokutového území domácích.

45
    Domácí hráči se ujmou slibné standartní situace.

45

ZDENĚK VAŇOUZ se skvělé trefil z volného přimého kopu a balón stočil do pravé šibenice.
    45. VAŇOUZ - 2:0

45+1

První poločas nabídnul celkem tři zajímavé šance. V desáté minutě se trefil kapitán týmu Zdeněk Vaňous, když ve skluzu dokázal dorazit míč do branky. Těsně před koncem poločasu přidal kapitán týmu druhou branku. Z přímého kopu dokázal míč zatočil přesně do pravé šibenice a brankář na střelu nedosáhl. Hosté si nedokázali připravit žádnou slibnou šanci a po prvním poločase prohrávají 0:2.

46

46
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Mareš, přichází Kukla.

48
    Zmatky před domácí brankou řeší Coufal odkopem do bezpečí.

49
    Slanička se provinil faulem a bude se rozehrávat volný kop.

50
    Benda je z nouze povinen kombinovat s Lipšem.

52
    Smejkal nedokázal přesně nacentrovat a míče se ujmul Cibulka.

53
    Před brankářem domácích bylo velice rušno. Šollar se dostal ke střele a Kratky musel zasahovat.

55
    Langer bude zahrávat volný kop z poloviny hřiště.

56
    Lipš si vyskočil pro centr soupeře a ujme se rozehrávky.

57
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Opina, přichází Habrman.

58
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Spirkoski, přichází Walter.

59
    Dnešní utkání sleduje 460 diváků.

60
    Rohový kop pro hostující tým.

62
    Domácí hráči budou zahrávat slibnou standartní situaci z levé strany hřiště.

63
    Smejkalovi střela absolutně nesedla a letí daleko na tribunu.

64
    Brankář hostů právě obdržel žlutou kartu. Vyběhl si pro míč a zfauloval útočicího hráče. Bude se zahrávat trestný přímý kop.

65
    Vaňouskova střela míří milimetry od levé tyče. Kapitán týmu byl blízko třetímu gólů.

66
    Domácí hráč Josef Strnad právě obdržel žlutou kartu po nebezpečném skluzu.

68
    Souček dlouho váhal se střelou v dobré příležitosti a míč mu vybíchl BEnda.

69
    Žlutou kartu dostává Jeníček (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

70
    Po standartní situaci se k hlavičce dostal Šollar a trefil se mezi tři tyče! Jeho branka ovšem nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení.

72
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Nikodem.

74
    Hostující hráči se snaží kombinovat na vlastní půlce hřiště.

76
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

77
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Vlasak, přichází Barnat.

78
    Hostující hráči se snaží vyvinout tlak na soupeře.

80
    Hostující tým se dostal do několika slibných situací, ale Kratky je dneska absolutně bezchybný.

81
    Studecký ostře strčil do soupeře, který se skácel k zemi.

83
    Jeníček se snaží roztáhnout hru do kraje hřiště.

83
    Brozany právě vstřelily branku!

Slanicka se střetnul v běžeckém souboji s domácím brankářem. Ve skluzu se dostal první k míči a dostal míč za brankařové záda.
    83. SLANICKA - 2:1

85
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňouz, přichází Krátký.

86
    Kapitán hostů Cibulka se provinil faulem uprostřed hřiště.

87
    Walter se dostal ke krásné volejové střele z otočky a brankář se jenom ohlédl za střelou, která letí decimetry od pravé tyče.

89
    Žlutou kartu dostává Benda (Sokol Brozany).
    Jaroslav Benda se provinil skluzem na domácího brankáře a obdržel žlutou kartu.

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Chleboun.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu k řádné hrací době.

90+2

V zápase jsme byli svědky celkem tři branek. Domácí fotbalisti v první půli ovládali hru a hned v desáté minutě vstřelili branku. Kapitán týmu Zdeněk Vaňous dokázal ve skluzu dorazit míč do branky a otevřel tím skóre zápasu. Druhá branka padla minutu před koncem prvního poločasu, když se přímého kopu ujal Zdeněk Vaňous a skvělou střelou do pravého horního rohu přidal svou druhou branku. V druhé půli se hostující tým snažíl s nepřiznivým stavem něco udělat a dostal se k několika dobrým střeleckým pokusům. Snížit se mu podařilo až sedm minut před koncem utkání a vyrovnávací branky už jsme se nedočkali. (18:57:55)