Chorvatsko – Kosovo 1:0 (kon.) | Bělorusko – Švédsko 0:4 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 3:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Andorra 1:0 (kon.) | Estonsko – Kypr 1:0 (kon.) | Francie – Lucembursko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Portugalsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Švýcarsko 0:3 (kon.) | Řecko – Belgie 1:2 (kon.)
Gibraltar – Bosna 0:4 (kon.)
Faerské ostrovy
1:0 (1:0)
Andorra
Neděle 03.09.2017, 18:00 • Tórsvøllur, Torshavn, Faerské ostrovy • Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina B

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:57)

Faerské ostrovy dokázaly dnes doslova přetlačit svého soupeře a díky jedinému gólu si připsat nesmírně cenné tři body. Andorra byla ve druhé půli lepší, ale vyrovnat se jí již nepodařilo. Faerské ostrovy ve druhé části jen bránily, rozhodně to nebyl takový výkon, jako v poločase prvním, nicméně nakonec to k udržení těsného náskoku stačilo.

90+4

90+2
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty, domácí se stále ze všech sil snaží udržet těsné vedení.

90+1
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Gilli Sørensen, přichází Kaj Leo í Bartalsstovu.

90
    Žlutou kartu dostává Gabi Riera (Andorra).

88
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Gabi Riera.

87
    Hosté připravují poslední střídání, do hry se chystá útočník Gabi Riera.

85
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Jóan Símun Edmundsson, přichází Klæmint Olsen.

82
    Ne, Andorra se vyrovnání nedočkala, Ildefons Lima (Andorra) fauluje Baldvinssona.

81
    Rohový kop pro hostující tým, dočkáme se vyrovnávací branky?

80
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině Faerských ostrovů.

79
    Hraje se ve středu hřiště, domácí nakopávají míč dopředu, kde je ale Jóan Símun Edmundsson (Faerské ostrovy) v ofsajdu.

77
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Emili García, přichází Sebastián Gómez.

76
    Znovu se nehraje, na trávníku zůstává ležet domácí Odmar Færø, kterého zřejmě Pujol nakopl do oblasti břicha.

74
    Marc Pujol (Andorra) rozehrál, ale nepřesně, míč se domácím povedlo odvrátit.

73
    Volný kop Andorry, hosté rozehrají z pravé strany.

72
    Ani z dalšího rohového kopu se Faerské ostrovy prosadit nedokázaly.

71
    Je před námi poslední dvacetiminutovka, v níž budeme sledovat snahu Faerských ostrovů udržet těsné vedení.