Banská Bystrica – Salzburg 5:3 (kon.) | IFK Helsinky – Mnichov 2:4 (kon.) | Cracovia – Brynäs 2:3 (kon.)
Tappara – Wolfsburg 4:2 (kon.) | Cardiff – Davos 4:3 (po pr.)
Comarch Cracovia
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
Brynäs IF
Neděle 03.09.2017, 16:30 • Lodowisko im. Adama • Hokejová Liga mistrů • Skupina G

23 – 19 (18:54:08)

Byli jsme svědky skvělé podívané. Krakow jako absolutní outsider zápasu předvedl úctyhodný výkon a držel krok se soupeřem do konce utkání. Závěrečná třetina nenabídla žádnou zajímavou akci ani od jednoho ze soupeřu. Nejatraktivnější se stala druhé třetina. V ní padlo celkem pět branek a rozhodla o vítězi utkání. Brynäs si domu odváží výhru a v tabulce se nachází na druhém místě s jedenácti body. Ztrací tak pouze jeden bod na vedoucí Mnichov.

58:00
    Domácím se nedaří vyvinout závěrečný tlak a přišli o puk.

57:51
    Krakow si vyžádal oddechový čas.

56:52

55:20
    Blomqvist odpaluje v oslabení daleko od své brány.

54:52
    Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Sundqvist – 2 min., hákování).

54:00
    Domácí se snažit vyvintou závěrečný tlak, ale nedaří se jim udržet v útočném pásmu.

52:00
    Vhazování u brány Rautia.

51:15
    Hosté vyvažují puk ze svého obranného pásma.

50:49
    Zakázané uvolnění hostů.

50:00
    První polovinu závěrečné třetiny máme za sebou.

48:00
    Kalus kličkuje za bránou soupeře a snaží se vymyslet nahrávku, ale o puk rychle přichází.

47:15
    Rautio kontroluje puk do své lapačky a bude se vhazovat před jeho brankou.

46:20
    Domácí se snaží vyvinout tlak na soupeře a snaží se vyrovnat skóre.

45:00
    Radziszewskému propadnul puk mezi nohama a obránce odpaluje puk daleko od brány.

43:02
    Rozehrávka domácího týmu od své brány.

41:41
    Zakázané uvolnění domácího týmu.

Marek Jašek

Branky a nahrávky: 31. Sýkora (Zíb), 40. Sýkora (Costa, Zíb) – 34. Olund (Caporusso, Carlsson), 38. ASklof (Olund, Carlsson), 40. Clark (Jensen, Palushaj)

Comarch Cracovia: Radziszewski, Luba – Bryniczka, Dabkowski, Da Costa, Domogala, Drzewiecki, Dutka, Dziubiniski, Kalus, Kapica, Kruczek, Novajovský, Noworyta, Paczkowski, Rompkowski, Slabon, Sýkora, Šinágl, Urbanowicz, Wajda, Zíb.
    Brynäs IF: Rautio, Sandstrom – Alcen, Asklof, Blomqvist, Caporusso, Carlsson, Clark, Arsson, Granstrom, Gunderson, Ikonen, Jensen, Kistrom, Larsson, Lijewall, Olund, Paille, Palushaj, Sundqvist, Zanetti.

Rozhodčí: Nikolić,Meszynski – Moszczyński, Noworyta