KHL
Chabarovsk – Jokerit 2:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 2:1 (2:0 po s.n.) | Kunlun – CSKA Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Toljatti 3:1 (kon.)
Red Star Kunlun
3:4 (0:2, 0:1, 3:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Pondělí 11.09.2017, 13:30 • LeSports Center • KHL

Po dvou třetinách vedla Moskva o tři branky a o její výhře snad nikdo nepochyboval. Pak ale přišla třetí třetina, ve které domácí tým zlepšil výkon. Dvakrát se trefil Gilbert Brulé a Alexej Ponikarovskij poslal zápas do prodloužení. To rozhodl v samotném závěru Maxim Šalunov.

Českoslovesnká stopa v zápase
    Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:50 (16:08:52)

64:59 Sergej ŠUMAKOV - 3:4

64:59
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Tento zápas vyhrává hostující celek. Do brejku se dostal dvě vteřiny před koncem prodloužení SERGEJ ŠUMAKOV. Dokázal překonat domácího brankáře, a tak rozhoduje o výhře Moskvy.

64:00
    Probíhá poslední minuta nastavení.

63:46
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nedostává do zakončení.

63:19
    Tomi Karhunen kryje další střelecký pokus CSKA Mosvy.

62:45
    Domácí začínají další akci od své branky. Sledujeme klidnější pasáž prodloužení.

62:24
    Kunlun se nyní probojoval do útočného pásma, ovšem se zakončením má problémy.

62:00
    Probíhají poslední tři minuty prodloužení.

61:41
    Sergej Šumakov mohl rozhodnout prodloužení. Dostal se do přečíslení dva na jednoho. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, se kterou si domácí hráč poradil.

61:11
    Tomi Karhunen musel zasahovat po dobré střele Kirilla Kaprizova. Buly před domácí brankou.

60:58
    Hostující celek má kotouč pod kontrolou a čeká na vhodný moment pro zakončení.

60:01

Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:22
    Zdá, se že se bude prodlužovat. Další šanci hostů měl Maxim Šalunov. Jeho pokus ale velmi dobře dokázal zastavit domácí brankář Tomi Karhunen.
    58:26 Alexej PONIKAROVSKIJ - 3:3

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 42. Brulé (Wolski, Ponikarovskij), 50. Yip, 59. Ponikarovskij (Kinrade) – 9. Kuzmenko (Platt, Nestěrov), 19. Scott (Šalunov), 24. Kaprizov (Marčenko), 65. Šumakov

Red Star Kunlun: Karhunen (Hellberg) – Järvinen, Kinrade, Blacker, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga, Bellemore – Wolski, A. Kosticyn, Kane – Brulé, Yip, DeFazio – Thuresson, Ponikarovskij, Chipchura – Lockhart, Squires, Jüe.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Nestěrov, Makjejev, Pašnin, Naumenkov, Ar. Sergejev, Blažijevskij, Ožiganov – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Al. Popov, K. Petrov, Scott – Tělegin, Ničuškin, Světlakov – Platt, Okulov, Kuzmenko.