KHL
Chabarovsk – Jokerit 2:4 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 2:1 (2:0 po s.n.) | Kunlun – CSKA Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Toljatti 3:1 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Tento zápas vyhrává hostující celek. Do brejku se dostal dvě vteřiny před koncem prodloužení SERGEJ ŠUMAKOV. Dokázal překonat domácího brankáře, a tak rozhoduje o výhře Moskvy.
    58:26 Alexej PONIKAROVSKIJ - 3:3

58:26
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hra bez brankáře se Kunlunu vyplatila! Kotouč se odrazil do míst, kde byl zcela volnýALEXEJ PONIKAROVSKIJ. Ten chytil hokejku pořádně a poslal puk do odkryté brány. Asistence: Geoffrey Kinrade.

53:59
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., sekání).

51:14
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Arturs Kulda – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
    49:59 Brandon YIP - 2:3

49:59
    Domácí celek v polovině třetí třetiny snižuje na rozdíl jediné branky. Do dobré střelecké pozice si s jel BRANDON YIP, který byl sice atakován, ale i tak dokázal proměnit svou šanci. Důraz se domácímu hráči vyplatil.

43:38
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Makjejev – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).
    41:38 Gilbert BRULÉ - 1:3

41:38
    Domácí celek využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl svou branek. Wolski výborně viděl najetého GILBERTA BRULÉHo, který celkem snadno zakončoval. Asistence: Wojtek Wolski a Alexej Ponikarovskij.

40:43
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., držení protihráče).

34:21
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Nestěrov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brett Bellemore – 2 min., hrubost).

26:19
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., vysoká hůl).
    23:52 Kirill KAPRIZOV - 0:3

23:52
    Z kraje druhé třetiny navyšují hokejisté z hlavního města Ruska svůj náskok. Marčenko našel výborně postaveného KIRILLA KAPRIZOVA, který snadno zakončoval. Asistence: Alexej Marčenko.
    18:55 Greg SCOTT - 0:2

18:55
    Hostující celek využívá přesilovou hru a dostává se do dvoubrankového vedení. Prosazuje se tvrdou střelou GREG SCOTT. Asistence: Maxim Šalunov

18:18
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Geoffrey Kinrade – 2 min., hákování).

09:11
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., nedovolené bránění).
    08:18 Andrej KUZMENKO - 0:1

08:18
    Hostující celek se po rychlé akci dostává do vedení, kotouč dostal na modrou čáru ANDREJ KUZMENKO, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Geoff Platt a Nikita Nestěrov.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 42. Brulé (Wolski, Ponikarovskij), 50. Yip, 59. Ponikarovskij (Kinrade) – 9. Kuzmenko (Platt, Nestěrov), 19. Scott (Šalunov), 24. Kaprizov (Marčenko), 65. Šumakov

Red Star Kunlun: Karhunen (Hellberg) – Järvinen, Kinrade, Blacker, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga, Bellemore – Wolski, A. Kosticyn, Kane – Brulé, Yip, DeFazio – Thuresson, Ponikarovskij, Chipchura – Lockhart, Squires, Jüe.
    CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Marčenko, Nestěrov, Makjejev, Pašnin, Naumenkov, Ar. Sergejev, Blažijevskij, Ožiganov – Šumakov, Šalunov, Kaprizov – Al. Popov, K. Petrov, Scott – Tělegin, Ničuškin, Světlakov – Platt, Okulov, Kuzmenko.