Sparta – Jablonec 4:0 (kon.) | Liberec – Příbram 4:1 (kon.)
AC Sparta Praha
4:0 (2:0)
FK Jablonec
Pondělí 18.09.2017, 13:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Juniorská liga – Čechy • 8. kolo

O branky vítězů se postarali Mareček, Kouyate, Čmelík a Traore. Díky za pozornost a mějte se fajn. (14:56:40)

Sparta se zásluhou vítězství 4:0 posunula na třetí místo tabulky, Jablonec si připsal sedmou porážku z osmi zápasů a zůstává poslední.

90+2

90+1
    Pleštil v rychlé akci hledal přihrávkou napříč vápnem Bičištěho, k tomu ovšem míč nedoletěl.

90+1
    Nastaveny byly dvě minuty.

90
    Kouřilova pěkná střela prolétla jen těsně vedle pravé tyče branky Sparty.

89
    V nebezpečné vzdálenosti od branky faulován Haitl, nadějný přímý kop pro Jablonec.

88
    Přesto jsou domácí zase s míčem na kopačkách usazeni na soupeřově polovině.

87
    Císařovský odkulhal za čáru, Sparta pokračuje o deseti.

86
    Na trávníku ošetřován Filip Císařovský, nehrálo se zhruba dvě minuty.

85
    Sparta se v posledních minutách zápaseu snaží prosadit ze vzduchu, ale jablonecká obrana je pevná a nechce připustit inkasování další branky.

83
    Rychle se rozvíjející útok Jablonce zakončil střelou z uctivé dálky Krištof, ale míč odskákal daleko vedle Vorlovy branky.

82
    Místo zkušeného Kubisty dohraje zbytek zápasu Ondřej Štěpánek.

81
    Hezkou individuální akci zase po čase předvedl Pleštil, vřítil se do vápna s míčem na kopačce, ale po sražené střele nevybojoval ani roh, protože se právě od jeho nohou došoural míč za brankovou čáru.

80
    Schön dohrál, místo něj bude na trávníku v posledních deseti minutách Albert Kozák.

79
    Další pas na Schöna se setkal s něúspěchem, útočník Jablonce se o šanci připravil sám tím, že ztratil míč.