Čeljabinsk – Kazaň 3:2 (po pr.) | Jekatěrinburg – Ufa 4:0 (kon.) | Magnitogorsk – Soči 6:4 (kon.)
Toljatti – Nižněkamsk 1:2 (kon.)
Lada Toljatti
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 24.09.2017, 15:00 • Lada Arena • KHL

To je ode mě vše, hezký zbytek dne a u dalších přenosů na shledanou ! (17:15:29)

Hosté z Nižněkamsku si odváží domů plný počet bodů. Nutno říci, že byli po dvě třetiny aktivnějším celkem a domácí se jim vyrovnali pouze ve třetí třetině, ve které dokonce dokázali snížit a zadělali na napínavý závěr zápasu. Lada tedy pokračuje v tragických výkonech a zůstává na posledním místě celé KHL. Nižněkamsk si určitě v tabulce polepší a přiblíží se čelu KHL.
    Střely na branku 16:31

59:35
    Alexandr Lazušin je opět na střídačce !

59:26
    Nižněkamsk vyhazuje.

58:49
    Domácí se dostali do pásma, ale dlouho se v něm neudrželi. Velmi napínavý závěr dnešního duelu.

57:26
    Hosté pouze vyhazují a urputně brání hubený náskok.

56:35
    Lada je hodně aktivní a žene se za vyrovnáním. Povede se jí to ?

55:49
    Robin Hanzl se krásnou stahovačkou chtěl uvolnit, ale na dva bránící hráče si nepřišel. Následně se provinili domácí zakázaným uvolněním.

55:09
    Dmitrij Kostromitin pálil tvrdě od modré, ale Makarov měl odkrytý výhled na jeho střelu a sáhl si pro puk lapačkou.

54:48
    Dmitrij Ogurcov uklouzl na branku a vyhodil ji ze svého postavení, a tak se bude vhazovat po pravici Makarova.

54:26
    Domácí svírají svého soupeře a pokouší se o vyrovnání !

54:09
    Oddechový čas pro hosty.
    53:12 Jefim GURKIN - 1:2

53:12
    Lada právě vstřelila branku!
    JEFIM GURKIN dostal nahrávku na vrcholek pravého kruhu a nechytatelnou ránou propálil Makarovova. Domácí se dostávají na kontakt s Nižněkamskem! Asistence: Mastrjukov.

51:28
    Domácí protiútok zastavuje ofsajd. Lada je ve třetí třetině vyrovnaným soupeřem Nižněkamsku.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 54. Gurkin (Mastrjukov) – 4. Rau (Sexton, R. Hanzl), 18. Nestrašil (Porjadin, Avcin)

Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Kostromitin (A), D. Vorobjov, D. Ježov (C), Ďjakov, Gurkin, Maleňkich, Ch. Genoway, Kirillov – Zernov, Bělousov, Babenko – Něstěrov, Mastrjukov, Bočarov – Skorochodov, Kapustin, Achmetov – A. Strelcov, Rachimullin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: An. Makarov (I. Ježov) – An. Sergejev, Piganovič (C), Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov (A), Graborenko, Fazylzjanov – R. Hanzl, Sexton (A), Rau – Avcin, Nestrašil, Porjadin – Šiksatdarov, Jakimov, Zdunov – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin.

Rozhodčí: Anton Gofman, Sergei Morozov – Nikita Novikov, Alexei Mikhel