Znojmo – Záhřeb 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Medveščak Záhřeb
Neděle 24.09.2017, 17:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 6. kolo

To je z dnešního utkání vše! Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek neděle a u dalších onlajnů napočtenou. (19:51:22)

Znojemští hráči se opět předvedou v sobotu 30.9., kdy vyzvou Innsbruck na jeho ledě.

Orli se ani přes velkou herní převahu nedokázali prosadit, ze dvou zápasů ve dvou dnech tedy ukořistili čtyři body za výhru nad Dornbirnem a prohru po prodloužení proti Medveščaku.

61:12
    Medveščak právě vstřelil branku!
    MICHAEL BOIVIN rozhoduje utkání! Orli měli i v prodloužení více ze hry, ale jako blesk z čistého nebe se před Schwarzem zjevil právě Boivin, který bekhendem přehodil znojemského gólmana. Asistence: Sondre Olden a Tyler Morley.

60:45
    Stehlík za hřmotného potlesku domácích fanoušků odjíždí na střídačku. Důležité je, že po vlastních.

60:45
    Stehlík dostal do obličeje ránu pukem, leží na ledě a svíjí se bolestí. Okamžitě k němu přispěchal klubový doktor.

60:25
    Bartoš s Yellow Hornem se snažili o kombinaci, Kanaďanova střela se ale neujala.

60:01

Neuvěřitelné! Znojemští hráči téměř celou třetinu bušili na bránu Medveščaku, ale ani jedna z mnoha střel se neujala! O vítězi tak pravděpodobně rozhodne prodloužení.

60:00

59:42
    Orli jsou v útočném pásmu a snaží se o poslední ofenzívu.

58:56
    Chorvati se ale zvedli a začali vzdorovat. Schwarzovu bránu zatím neohrozili, ale vybojovali vhazování v obranném pásmu Znojma.

58:01
    Puk se ocitl někde pod hromadou těl před bránou hostů, gól ale nepadl! Znojemští hráči opět vyvíjejí obrovský tlak na soupeře.

57:28
    Mrázek zcela osamocen vystřelil z vrcholu kruhu, ale těsně mimo! Tohle měl být gól!

56:52
    Znojmo se muselo z protiútoku osvobodit zakázaným uvolněním, po dlouhé útočné štaci ale stihli vystřídat.

56:18
    Velká šance Znojma! Pohl nastřelil puk od modré, MacIntyre jej vyrazil pouze před sebe, kde se jej snažili dorážet další znojemští hráči. Kotouš ale nakonec skončil u mantinelu!

55:53
    Další útočnou akci zastavil ofsajd. To je dnes už poněkolikáté.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 13. Yellow Horn (Biro), 32. Mrázek (Matuš, Beroun) – 12. Koskiranta (Netík, Puskarich), 27. Netík (Olden), 62. Boivin (Olden, Morley)

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Pechek) – Stehlík, Pohl, Biro, Skrbek, Lattner, Bořuta, Hanousek, Zajíc – Němec, Bartoš, Yellow Horn – Račuk, Plíhal, Číp – Beroun, Matuš, Mrázek – Csamangó, Guman, Novák.
    Medveščak Záhřeb: MacIntyre (Rosandič) – Pöyhönen, Tikkanen, Kudělka, Boivin, Deutsch, Privitera, Čepon – Puskarich, Koskiranta, Netík – Olden, Morley, Perkovich – Zanoški, Aviani, Jankovič – Rajšar, Brine, Simšič – Jarčov.

Rozhodčí: Lemelin, Zrnić – Hribar, Raković