Vítkovice – Mladá Boleslav | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 10:2 (kon.) |
Olomouc – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | Mountfield HK – Sparta | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Čeljabinsk – Kazaň | 3:2 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Ufa | 4:0 (kon.) | | | Magnitogorsk – Soči | 6:4 (kon.) |
Toljatti – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 2:3 (po pr.) |
Poruba – Přerov | 2:14 (kon.) |
Minnesota – Colorado | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Boston | 5:1 (kon.) | | | Washington – Carolina | 1:4 (kon.) |
Ottawa – Montreal | 5:1 (kon.) | | | Buffalo – Toronto | 1:3 (kon.) | | | New Jersey – NY Rangers | 2:1 (kon.) |
St. Louis – Dallas | 0:4 (kon.) | | | Chicago – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Edmonton – Winnipeg | 6:2 (kon.) | | | Columbus – Nashville | 3:5 (kon.) | | | Tampa – Florida | 2:4 (kon.) |
Nitra – Lipt. Mikuláš | 3:2 (kon.) | | | Žilina – Nové Zámky | 3:1 (kon.) | | | Poprad – Detva | 4:1 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 4:2 (kon.) | | | Trenčín – Košice | 3:1 (kon.) |
Radomyšl – Pelhřimov B | 14:2 (kon.) | | | Telč – Č. Krumlov | 1:9 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 8:3 (kon.) |
Uničov – Blansko | 6:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:1 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vimperk | 5:2 (kon.) |
Frýdlant – HC Turnov | 4:2 (kon.) | | | Kutná Hora – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | V.Popovice – Lev Benešov | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Žižkov Praha – Kobra Praha B | 4:9 (kon.) | | | HC Vajgar – Tábor B | 2:3 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 6:4 (kon.) |
Žabonosy – Čáslav | 2:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Neratovice | 2:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 6:7 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Litvínov – Studénka Sledge | 0:8 (kon.) | | | SHK Mustangové – Č.Budějovice | 5:1 (kon.) | | | SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Karlovy Vary – Zlín sledge | 4:5 (kon.) |
Znojmo – Újpesti TE | 7:1 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Tango Klatovy | 1:2 (kon.) | | | Tomahawk – Poběžovice | 3:1 (kon.) | | | Marsy Klatovy – HC Čápi | 5:4 (kon.) |
Klášterec nO – | 1:11 (kon.) | | | Litoměřice B – Louny | 4:9 (kon.) |
po s.n. (0:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
1:2
(0:1, 1:0, 0:0 - -:-)
HC Sparta Praha Sledge
Johan Čáp
Branky a nahrávky:
19. Večeřek (Jedlička) – 3. Raul (Zapletal, Krupička), rozh. náj. Krupička
Rozhodčí: Doleček, Cik
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ferenčík (OLS)
0:0 Zepletal (SPS)
2. série:
0:0 Jedlička (OLS)
0:0 Krupička (SPS)
3. série:
0:0 Stašák (OLS)
0:0 Raul (SPS)
4. série:
0:0 Raul (SPS)
0:0 Pabst (OLS)
5. série:
0:0 Krupička J. (SPS)
0:0 Večeřek (OLS)
6. série:
0:1 Krupička Z. (SPS)
0:1 Novák (OLS)
SOHO Olomoučtí Kohouti:
Lepáček – Ferenčík, Stašák, Kardoš, Korman, Novák (C), Večeřek, Jedlička, Mikuš, Pabst, Gergely
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul, Frolík, Krupička Z., Krupička J. (C), Mekleš, Novotný, Zapletal, Nachtigalová, Ohar, Pšenčík
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul, Frolík, Krupička Z., Krupička J. (C), Mekleš, Novotný, Zapletal, Nachtigalová, Ohar, Pšenčík
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Doleček, Cik
Diváci:
Autorem vítězné branky je ZDENĚK KRUPIČKA.