Jekatěrinburg – Nižněkamsk 4:3 (3:1 po s.n.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Ufa 3:2 (kon.)

Kazaň vstřelila branku!
    Vyrovnaný stav nevydržel dlouho, Kazaň si bere jednobrankový náskok zpět! Střelu Michaila Gluchova vyrazil Samsonov přímo na hůl připraveného ANDREJE POPOVA, který kotouč uklidil do odkryté části magnitogorské svatyně. Brankář Metallurgu vůbec nemohl dorážce čelit. Asistence: Michail Gluchov, Rafael Batyšin.
    48:33 Jan KOVÁŘ - 1:1

48:33
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají hodně kuriózním gólem! Nahození JANA KOVÁŘE od mantinelu projelo za brankovou čáru poté, co byl Emil Garipov po srážce se spoluhráčem neschopen puk zastavit. Něco málo přes deset minut před koncem základní hrací doby tak začínáme odznova. Asistence: Sergej Mozjakin.
    39:21 Vladimir TKAČOV - 0:1

39:21
    Ustavičný tlak se vyplatil, Samsonov v závěru druhé třetiny poprvé kapituluje. VLADIMIR TKAČOV vypůjčil z rohu kluziště puk na vzdálenější kruh Sidorovovi, ten mu ho obratem vrátil a forvard hostů jej uklidil do obrovského prázdného prostoru v domácí svatyni. Gólmana Metallurgu teď úplně nechala na holičkách jeho obrana. Asistence: Michail Sidorov.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 49. Jan Kovář (Mozjakin) – 40. Tkačov (Sidorov), 50. An. Popov (M. Gluchov, Batyršin)

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – J. Birjukov, Pivcakin, Dronov, Schaus, Děnisov, S. Těreščenko, Budkin – Mozjakin, Ellison, Jan Kovář – Šenfeld, Filippi, Osala – Berestennikov, Timkin, Platonov – Švyrjov, Kaletnik, Sirotkin – De. Kazionov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Abrosimov, Tokranov, S. Zacharčuk, Batyršin, Jarullin, Markov, Sidorov – Galijev, Klinkhammer, Tkačov – An. Popov, Glinkin, M. Gluchov – Azevedo, Lander, Sekáč – Svitov, Lukojanov, Archipov.

Rozhodčí: Ščenjov, Gašilov – Michel, Viljugin

Diváci: 7 250