Brozany – Vyšehrad 4:0 (kon.) | Převýšov – Zápy 3:4 (kon.) | Jirny – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Čížová – Vltavín 0:0 (2:4 po pen.) | Dobrovice – Ústí n/O 3:0 (kon.) | Štěchovice – Benešov 1:1 (4:5 po pen.)
Litoměřicko – Chrudim 1:3 (kon.) | Nymburk – Králův Dvůr 0:1 (kon.) | Písek – Domažlice 1:1 (1:4 po pen.)
SK Polaban Nymburk
0:1 (0:0)
FK Králův Dvůr
Středa 27.09.2017, 16:30 • Sportovní areál Veslák, Nymburk • Česká fotbalová liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (18:30:14)

Dnešní zápas na těžkém terénu byl velmi vyrovnaný, ale nakonec jsou šťastnější hosté, když jim výhru v 50. minutě vystřelil Martin Kraus. Domácí se posledních třicet minut snažili s výsledkem něco udělat, ale nedostali se k nějaké vážnější šanci. Konec zápasu se už pouze dohrával a hosté skvěle bránili.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Hlinka (FK Králův Dvůr).

90+3
    Domácí se snaží něco vymyslet, ale hosté skvěle brání.

90+2
    Žlutou kartu dostává Petr (SK Polaban Nymburk).

90+1
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Černý.

90+1
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Kraus, přichází Břížďala.

89
    Na rohový kop šel už i brankář Přibyl, ale obrana si sním poradila. Následně se po dalším domácím rohu dožadovali ruky, ale rozhodčí zůstává klidný.

89
    I na podruhé uvidíme rohový kop domácích.

88
    Rohový kop pro domácí.

87
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Houžvička, přichází Chlapec.

86
    Zelenka poslal míč do hry v podobě autového vhazování, následně střela jeho spoluhráče šla nad bránu.