Kunlun – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 2:1 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 2:3 (kon.)

Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:09
    Jakub Kovář (JEK) 22 střel, 20 zákroků, 2 góly (13:59:53)

Dlouhou dobu to vypadalo, že se bude prodlužovat. Na nastavený čas ale nedošlo, protože dlouhou přesilovku dokázal proměnit Brandon YIP. Ten tak rozhodl o výhře domácího celku.

59:40
    Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti, ale nemají sílu ani čas.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry.

58:13
    Francis Paré měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal ji trefit. Domácí celek měl nyní štěstí.

57:29
    Luke Lockhart dobře vypálil, jeho rána z mezikruží byla zablokovaná.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:20
    Hostující celek se pokouší co nejrychleji najít odpověď na domácí vedoucí branku.
    55:55 Brandon YIP - 2:1

55:55
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Dlouhou přesilovou hru dokázal domácí celek proměnit. Krásnou ránou z kruhu rozjásal domácí fanoušky BRANDON YIP. Kotouč zapadl přesně pod horní tyčku.

54:14
    Red Star hraje hodně aktivně, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže propracovat.

53:52
    Wojtek Wolski výborně vypálil z mezikruží, jeho pokus ale nedokázal nikdo ze spoluhráčů tečovat.

53:21
    Red Star se nemůže probojovat do střelecké pozice, domácí sice hrají přesilovku, ale vůbec to není vidět.

52:30
    Pavel Vorobej se dostal k první střele svého týmu v dlouhé přesilové hře. Jeho pokus kryje brankář Kovář. Následně se vhazuje před brankou hostů.

51:03
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Maxim Rasseikin – 5 min., podražení).

51:03
    Hra je nyní přerušena, hosté se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:52
    Ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále nerozhodný.

48:51
    Gilbert Brulé vedl další akci domácího celku, ale do střelecké pozice se nedostal. Navíc se následně píská postavení mimo hru.

48:40
    Kyle Chipchura skvěle vypálil, jeho pokus ještě lépe kryje hostující brankář Jakub Kovář. Vhazovat se bude před brankou Jekatěrinburgu.

48:13
    Brandon DeFazio byl u vyhozeného kotouče dříve, a tak se píská icing. Buly před Kovářem.

47:43
    Brandon Yip se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus od modré čáry nebyl dostatečně přesný.

47:01
    Domácí Kunlun špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před domácí brankou.

46:09
    Jevgenij Česalin výborně zakončoval, s jeho pokusem měl domácí brankář velké problémy, ale dokázal si poradit. Komerční přestávka

45:52
    Sledujeme rychlý hokej, ale na výraznější střelecký pokus v této třetině čekáme.

45:43
    Wojtek Wolski využil nedůslednosti obrany Jekatěrinburgu a dostal se do zakončení. Jeho pokus kryje brankář soupeře.

45:14

44:10
    Domácí celek je v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se nemůže probojovat. Velmi dobře hraje obrana hostů.

43:14
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Česalin – 2 min., hákování).

41:10
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

40:35
    Zakázané uvolnění vrací hru před českého brankáře. Jakub Kovář musí být pozorný.

40:01
    Hostující celek vyhrál úvodní vhazování ve třetí třetině.

40:01

Ve druhé části hry jsme branku neviděli, a tak i po čtyřiceti minutách platí nerozhodný stav. Sledujeme rychlý hokej, který musí diváky bavit.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Bek vybojoval pro svůj tým vhazování před brankou Kunlunu.

39:23
    Kyle Chipchura měl na hokejce vedoucí branku, ale kotouč minul klec hostů. Následně Jekatěrinburg před všechny čáry vyhodil.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:43
    Přesilovku má nyní domácí celek, který se pokouší před brankou něco vymyslet. Ale nemůže se stabilněji probojovat do zakončení.

38:02
    Arťom Garejev se dostal k odraženému kotouči a mířil sám na brankáře Hellberga. Ten jeho střelecký pokus vyrazil do ochranné sítě nad brankou.

37:43
    Gilbert Brulé dobře vypálil z předbrankového prostoru, ale jeho pokus byl zablokovaný.

37:30
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexandr Kučerjavenko – 2 min., vysoká hůl).

37:16
    Hostující celek je aktivní i po skončení přesilové hry nyní měli domácí štěstí, že se Ilja Krikunov nedostal do zakončení, byla před ním odkrytá část branky.

37:05

36:40
    Georgij Mišarin vypálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný do rohu.

36:14
    Kirill Ljamin byl zcela volný pro střelu, jenže kotouč se k němu nedostal. Hosté hrají aktivně.

35:44
    Dmitrij Megalinskij hledal spoluhráče před brankou, ale jeho pokus byl zablokovaný. Domácím se ale nepodařilo vyhodit.

35:10
    Avtomobilist Jekatěrinburg má k dispozici přesilovu hru, a tak se mohou pokusit v závěru druhé třetiny dostat do vedení.

35:05
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Marek Ďaloga – 2 min., vysoká hůl).

34:34
    Hostující Jekatěrinburg se dostal do útočného pásma, Dmitrij Megalinskij vypálil a vybojoval si faul.

34:17
    Hra je nyní přerušena, do velké šance se dostal Wojtek Wolski, jenže kotouč nedokázal přesněji poslat na branku. Jeho rána končí na zadním mantinelu.

33:21

32:20
    Hosté hrají přesilovku velmi dobře, jsou v útočném pásmu, ale brankář Kunlunu zatím nebezpečnou situaci řešit nemusel.

31:40
    Hostující celek rozehrál přesilovkovou kombinaci, ale bránící se celek hraje zodpovědně a Kunlun nemá prostor pro zakončení.

31:21
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brett Bellemore – 2 min., hození hole nebo předmětu).

31:14
    Další práce pro brankáře Kunlunu, Jevgenij Česalin se z předbrankového prostoru protlačil do zakončení, ale neuspěl.

31:01
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku. Magnus Hellberg musí být pozorný.

29:41
    Čínský celek má více ze hry, do zakončení se dostal Kyle Chipchura, zkoušel kličku na Kováře, ale českého brankáře nepřekonal.

29:06
    Andreas Thuresson se dostal v útočném pásmu ke kotouči, přihrával na modrou čáru, kde byl jeho kolega. Ten ovšem nedokázal přesněji vypálit.

28:59
    Vhazovat se bude před branou Kunlunu, Francis Paré dobře zakončoval, ale jeho pokus kryje brankář.

27:53
    Magnus Hellberg zasahovat nemusel, protože Alexej Simakov střelenou přihrávku poslal nepřesně.

26:40
    Domácí celek nyní drží vyrovnaný stav. Ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu ale mají hráči hostujícího celku.

26:04
    Dmitrij Pestunov výborně zakončoval, domácí brankář kryje ktoouč Magnus Hellberg. Buly před jeho brankou.

25:30
    Jakub Kovář musel být pozorný, dokázal si poradit se zakončení Brandona Yipa od mdoré čáry.

24:43
    Jevgenij Česalin hledal spoluhráče, Ilja Krikunov promáchl ve vyložené střelecké pozici.

24:15
    Alexandr Torčeňuk dostal hru do útočného pásma, Dwight King zakončoval od modré, ale jeho pokus končí v rohu.

23:51
    Georgij Mišarin rozehrává od své branky, následně se pokoušel najít spoluhráče, který byl se mohl dostat do brejku, ale přihrávka byla zablokovaná.

23:16

22:30
    Luke Lockhart se pokoušel rozehrát zajímavou akci, Brandon DeFazio zakončoval, ale brankář kryje.

22:07
    Jekatěrinburg vybojoval vhazování na útočné polovině, následně musel domácí brankář zasahovat po střele Alexeje Michnova.

21:25
    Arťom Garejev se protlačil do střelecké pozice, jeho pokus byl zablokovaný.

21:07
    Sledujeme klidnější úvod druhé třetiny, stav je vyrovnaný, mnoho šancí momentálně k vidění není.

20:01
    Domácí celek vyhrává úvodní vhazování ve druhé třetině.

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav. Nejprve se po rychlé teči před brankou dostali hosté do vedení. Domácí celk pak dokázal vyrovnat. Po dvaceti minutách nepříliš záživného hokeje je stav 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40
    Avtomobilist hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou, ale nedokázal důrazněji zakončit.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině a hostující celek má k dispozici přesilovou hru.

18:51
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Matias Myttynen – 2 min., nedovolené bránění).

17:46
    Arturs Kulda před svou brankou zablokoval střelu soupeře, a tak mohl postupovat do útočného pásma. Matias Myttynen nepřekonal brankáře Jakuba Kováře.

17:01
    Hostující celek hraje od své branky, nikam se nežene a pokouší se něco vymyslet. Žádné bezhlavé útočení, ale taktický hokej preferují hosté.

16:01
    Brandon DeFazio se probojoval do velké šance, ale jeho pokus nebyl dostatečně přesný.

15:36
    Kunlun rozehrává od své branky, ve středním pásmu ale hosté vybojovali kotouč, a tak mohou hrát.

14:36
    Více ze hry mají domácí hokejisté, ti mají optickou převahu a snaží se něco vymyslet.

14:15

13:31
    Francis Paré se rychle probojoval do střelecké pozice, Marek Ďaloga se dokázal velmi dobře vrátit, a tak zablokoval jeho pokus.

13:13
    Geoffrey Kinrade nahazoval kotouč na branku, ale jeho pokus byl sražený do rohu kluziště.

12:10
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Zach Jüe se pokouší něco vymyslet. Obrana Avtomobilistu hraje zodpovědně a nedává Kunlunu mnoho prostoru.

11:19
    Luke Lockhart se pokoušel zakončit, ale jeho pokus byl zablokovaný. Brankář Jakub Kovář zasahovat nemusel

10:30
    Ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice, hraje se spíše ve střední třetině.

09:09

08:25
    Jesse Blacker výborně zablokoval střelecký pokus soupeře. Hra je přerušena.

07:51
    Hostující celek hraje přesilovou hru, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice, domácí obrana hraje zodpovědně.

07:09
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon DeFazio – 2 min., nedovolené bránění).
    06:34 Geoffrey KINRADE - 1:1

06:34
    Po krásné akci se prosazuje domácí celek. Přihrávku Brulého proměnil ve vyrovnávající branku GEOFFREY KINRADE, který uplatnil svůj důraz před brankou. Asistence: Gilbert Brulé.

06:25
    Domácí hokejisté hrají přesilovou hru, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Wojtek Wolski pálil od modré čáry, jeho pokus byl zablokovaný.

05:53
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Georgij Mišarin – 2 min., nedovolené bránění).

05:09
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Výborně před brankou tečoval střelu od modré čáry mimo dosah brankáře ALEXEJ VASILEVSKIJ. Asistence: Alexej Michnov a Nikita Trjamkin.

03:17
    Taylor Beck odehrál puk do středního pásma. Převahu mají domácí, ale do výraznější šance se probojovat nemohou.

02:50
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho střeleckých pokusů k vidění není.

02:16
    Jekatěrinburg rozehrával od své branky, pokoušel se probojovat do zakončení, ale Jevgenij Česalin byl v postavení mimo hru. Akce hostů tak končí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

01:28
    Nikolaj Timašov vyvezl kotouč z obranného pásma do útočného, tam ale byla pozorná domácí obrana.

01:06
    Nyní se domácí celek dostal do střelecké pozice, ale rána od modré čáry byla zablokovaná.

00:18
    Hostující celek hraje aktivně, Arťom Garejev se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale domácí obrana si dokázala poradit.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Red Star Kunlun odehrál o zápas více. Má bilanci 7-1-1-6 a čtyřiadvacet bodů. Tým je na osmé pozici Východní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Poradil si s Podolskem 2:0 a Dinamem Riga 2:1. Nestačil na Nižnij Novgorod 1:3, Čerepovec 4:5 a Spartak Moskvu 2:6.

Avtomobilist Jekatěrinburg odehrál čtrnáct zápasů (8-1-0-5). Vybojoval dvacet šest bodů a je na čtvrté pozici Východní konference. Skóre má výrazně aktivní 40:27. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned čtyři. Poradil si s Dynamem Minsk 3:1, Dynamem Moskva 1:0, Ufou 4:0 a Nižněkamskem 4:3 na nájezdy. Tým nestačil na Soči 0:2.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a Avtomobilist Jekatěrinburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. Kinrade (Brulé), 56. Yip – 6. Alexej Vasilevskij (Michnov, Trjamkin)

Red Star Kunlun: Karhunen (Hellberg) – Kinrade, A. Kulda, Blacker, Järvinen, Vorobej, Ďaloga, Bellemore – Ponikarovskij, Wolski, Brulé – Myttynen, Yip, DeFazio – Kane, Thuresson, Chipchura – Jüe, Lockhart, Jaw.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Ljamin, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mišarin, Timašov, Ščemerov – Beck, Paré, King – Kučerjavenko, Krikunov, Milovzorov – Torčeňuk, Michnov, A. Garejev – Česalin, Simakov, Pestunov – Rasseikin.