Ázerbájdžán – Česko 1:2 (kon.) | Arménie – Polsko 1:6 (kon.) | Sev. Irsko – Německo 1:3 (kon.)
San Marino – Norsko 0:8 (kon.) | Černá Hora – Dánsko 0:1 (kon.) | Rumunsko – Kazachstán 3:1 (kon.)
Anglie – Slovinsko 1:0 (kon.) | Malta – Litva 1:1 (kon.) | Skotsko – Slovensko 1:0 (kon.)
konec
Arménie
1:6 (1:3)
Polsko
Čtvrtek 05.10.2017, 18:00 • Republican Stadium (Jerevan) • Kvalifikace MS (Evropa)
Předzápasové kurzy: 10.9 6.59 1.23
   
  To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (19:50:28)
   
  Držení míče: 45 % : 55 %.
  Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:9.
   
  Je konec! Polská reprezentace zcela dle očekávání přejela reprezentaci Arménie poměrem 6:1, což značí zisk plného počtu bodů. Za hosty dnes úřadovala dvojice Lewandowski – Grosicki, která byla téměř u všech branek. Naopak domácí předvedli průměrný výkon, avšak nedůslednosti v obranné vazbě zapříčinily debakl.
   
  90+2
  Konec zápasu.
   
  90
  Utkání bude nastaveno o dvě minuty.
  89. Rafal WOLSKI - 1:6
   
  89
  Polsko právě vstřelilo branku!
  Máme tu ještě jednu branku! Blaszczykowskiho přihrávka byla sražena přimo na kopačku RAFALA WOLSKIHO, který už měl snadnou práci.
   
  87
  Utkání se nekompromisně blíží ke svému konci. Poláci jsou i nadále aktivnějším týmem a svého soupeře nepouští vůbec k míči.
   
  86
  Poloprázdný stadion v Jerevanu opouští několik desítek fanoušků. Není se čemu divit, na jakékoliv snížení to dle herního projevu opravdu nevypadá.
   
  85
  Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Michał Pazdan, přichází Thiago Cionek.
   
  85
  Čtvrtý rohový kop hostujícího výběru byl odvrácen, následný centr na malé vápno pro změnu odvrátil pozorná Hovhannisjan.
   
  84
  Žlutou kartu dostává Davit Manojan (Arménie).
   
  84
  Tak dlouho si Zielinski naváděl míč, až do něj uhodil. Sympatická navštívenka končí pouze na připraveném Meliksetjanovi.
   
  83
  Čas kvapí a kvapí. Polsko nebojácně kráčí za ziskem tří bodů, domácí už vypadají odevzdaným dojmem.
   
  79
  Přenesení těžiště hry na Lewandowskiho sice našlo skutečně hostujícího útočníka, ten se ale v době nahrávky pohyboval v ofsajdu.
   
  78
  Na opačné straně přihrával Blaszczykowski pod sebe naběhnuvšímu Piszczekovi, který se s trochou smůly nedokázal dostat přes protihráče.
   
  77
  Z ničeho nic velká šance Arménie! Mchitarjan náramnou přihrávkou uvolnil Malakjana, který z úhlu nedokázal prostřelit brankáře.
   
  76
  Domácí lodivod využil už všechna svá střídání, naopak ten polský stále může sáhnout k ještě jedné náhradě.
   
  75
  Hladový Lewandowski nahrál na roh šestnáctky na Wolskiho, který nedokázal obejít Hambardzumjana. Hra se stěhuje na druhou stranu.

  David Suchý

  Branky: 39. Hambardzumjan (Mchitarjan) – 3. Grosicki (Ł. Piszczek), 18. Lewandowski, 25. Lewandowski (Grosicki), 58. Błaszczykowski, 64. Lewandowski (Grosicki), 89. Wolski

  Karty:   84. Manojan (ARM)


  Držení míče: 45 % : 55 %.
  Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:9.
  Arménie: Melikseťan – K. Hovhannisjan, Hambardzumjan, T. Voskanjan, Artak Jedigarjan – G. Malakjan – Kadymjan (62. E. Malakjan), Korjan (66. A. Manučarjan), Mchitarjan (C), Adamjan (74. Manojan) – Barseghjan.
  Náhradníci: Beglarjan, Manukjan – Daghbašjan, Darbiňan, Grigorjan, E. Malakjan, Manojan, A. Manučarjan, Mikaeljan, Simonjan.

  Polsko: Szczęsny – Ł. Piszczek, Glik, Pazdan (85. Cionek), Bereszyński – Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty (59. Mączyński), Grosicki (72. Wolski) – P. Zieliński – Lewandowski (C).
  Náhradníci: Fabiański, Skorupski – Cionek, Kamiński, Kędziora, Mączyński, Makuszewski, Wilczek, Wolski, Wszołek, Góralski.