Kypr – Turecko 2:1 (kon.) | Slovensko – Island 0:2 (kon.) | Moldavsko – Řecko 0:2 (kon.)
Chorvatsko – Bělorusko 2:1 (kon.) | Lucembursko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Wales 1:3 (kon.)
Francie – Černá Hora 2:1 (kon.) | Irsko – Norsko 0:0 (kon.)
Chorvatsko
2:1 (0:0)
Bělorusko
Čtvrtek 05.10.2017, 18:00 • Stadium NK Varteks (Varaždin) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:57:39)

Sledovali jsme další utkání kvalifikace na ME do 21 let, kde domácí Chorvatsko dokázalo porazit outsidera z Běloruska 2:1 a to s neskutečně moc nadřeli, neboť hosté byli většinu utkání dobře takticky připraveni a toho vytěžili v 48. minutě, když se prosadil Bakhar, jenže v posledních dvou minutách utkání se prosadil Simič a Benkovič a Chorvatsko si připisuje druhou výhru v kvalifikaci. To znamená, že jsou na druhém místě, jenže mají o zápas méně než vedoucí Řecko. Bělorusko je třetí, jenže má o tři zápasy více než Česká Republika.

90+6

90+6
    Chorvatsko U21 právě vstřelilo branku! Tak to je totální ztráta koncentrace od hostujícího celku, který nechal úplně volného Baliče přihrát na FILIPA BENKOVIČE, který střílí rozhodující branku dnešního utkání.

90+5
    Žlutou kartu dostává Pechenin (Bělorusko).

90+4
    Chorvatsko U21 právě vstřelilo branku! LORENCO SIMIČ zůstal v pokutovém území a to přineslo ovoce, když na jeho hlavě přistál parádní centr a tento stoper už neměl problém uklidit míč za záda Scherbitskyho.

90+3
    Žlutou kartu dostává Berezkin (Bělorusko).

90+2
    Pecheninův centr opět nenabídl žádnou velkou šanci. Domácí ale zůstávají u míče.

90+1
    Rohový kop pro domácí celek.

90
    Rozhodčí Maea se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Volný přímý kop nepřinesl žádné větší vzrušení, Bělorusko opět odkopává do bezpečí.

88
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Gromyko, přichází Ivanov.

87
    Khvalko fauloval Brekala. Chorvatsko bude mít jednu z posledních šancí.

86
    Další nepřesný centr domácích končí u kopaček hostujících obránců, kteří vykopávají míč na útočnou polovinu, kde čeká jeden hráč a to Schevchenko.

85
    Hra je opět rozkouskovaná spousty nedovolených zákroků a to vyhovuje především hostům.

84
    Antilevski se pokoušel hledat dlouhou přihrávkou za obranu Schevchenka, jenže ten byl dobře hlídaný a neměl šanci se dostat do pokutového území.