Benátky n/J – Třebíč 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – K. Vary 1:0 (po pr.) | Kadaň – Kladno 2:3 (kon.)
Prostějov – Přerov 1:2 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:3 (kon.) | Havířov – Slavia 2:0 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 16.10.2017, 18:00Chance liga • 14. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:20:10)

Střela na branku: 30 – 27

Je dobojováno! Přerov v dramatické koncovce ustál nápor domácího Prostějova a vybojoval důležité tři body! Hosté se ujali ve vedení v úvodní dvacetiminutovce, kdy Jakub Šlahař zužitkoval přesilovou hru! Ve druhé třetině navíc Tomáš Sýkora po rychlém protiútoku navýšil vedení hostů na rozdíl dvou branek! Deset minut před koncem vrátil Milan Švarc Prostějov do boje o zvrat! Domácí sice v závěru hráli přesilovou hru, jenže defenzíva Přerova ustála obrovský nápor!

59:25
    Přerov přečkal přesilovou hru Prostějova a poslední půlminutu se musí bránit pouze proti power-play domácího celku!

58:30
    Domácí pokazili kombinaci v útočném pásmu a jeden z obránců Přerova vyhodil puk přes celé kluziště.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Domácí brankář Jakub Neužil zůstává na střídačce a Prostějov se pokouší vyrovnat při dvojnásobné přesile!

57:25
    Domácí trenér si rovněž vyžádal oddechový čas! Jestřábi nyní dostanou poslední pokyny!

57:25
    Bude se vylučovat! Prostějov dostává obrovskou příležitost k vyrovnání! Martin Novotný totiž vyfasoval dvě minuty za podražení.

57:02
    Oddechový čas pro hosty.

57:02
    Pozorný brankář Šimboch nyní zastavil bekhendovou přihrávku na brankoviště! V opačném případě by Lukáš Luňák zakončoval do odkryté branky!

56:35
    Hosté uklidňují dění na ledě kombinací v obranném pásmu. Přerov zatím nepouští svého soupeře do vyložených možností.

56:06
    Milan Švarc vybojoval puk v útočném pásmu, tělem se natlačil před svého strážce a zakončil bekhendem. Brankář Juraj Šimboch schoval jeho pokus do lapačky.

55:32
    Zasahovat však musel Jakub Neužil! Domácí brankář si dal pozor na skákavý kotouč a prudkou střelu do dolního rohu vykopl mimo domácí branku!

55:15
    Hosté se štěstím vypíchli puk přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nepíská. Přerov se nyní natlačil do útočného pásma a sbírá čas.

54:37
    Marek Švec dostal prudkou přihrávku mezi kruhy, jenže ve velké rychlosti netrefil puk podle svých představ a nakonec vůbec nezakončil. Velká škoda!

54:10
    Domácí fanoušci stojí na nohou a ženou své oblíbence do útoku! Příznivci Prostějova cítí, že Jestřábi mohou poslat derby do prodloužení.

53:50
    Domácí hokejisté se nyní nemohou vymanit z obranného pásma. Hosté začali skvěle napadat a nedávají Jestřábům potřebný prostor.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 50. Švarc (Venkrbec, A. Holík) – 20. Šlahař (Plášek, T. Sýkora), 33. T. Sýkora (Plášek)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – D. Kolář, Havlík, A. Holík, Horyna, Mikliš, Žovinec – Nouza, Venkrbec, L. Luňák – Rudovský, Divíšek, Švarc – Švec, Fiala, Zabloudil – Voženílek, Hozák, Hejný – Starý.
    HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Chmelíř, Čáp, M. Novotný, Pala, Zbořil – M. Kratochvíl, T. Sýkora, Plášek – Fořt, Pšurný, Milan Procházka – F. Dvořák, Berger, Koblar – Václavek, Šlahař, Goiš.

Rozhodčí: Dědek, Kopeček – Měkýš, Komínek