Neděle 29.10.2017, 18:00 • TJ Sokol Vinohrady • ČEZ Extraliga žen • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Královské Vinohrady vs. Střešovice 9 : 2
    Královské Vinohrady vs. Střešovice 2 : 3
    Královské Vinohrady vs. Střešovice 4 : 5
    Střešovice vs. Královské Vinohrady 5 : 3

Únětická 12 Tatran Střešovice
    Tatran je na tom tabulkově o něco lépe. Doposud nasbíral sedm bodů. Jejich bilance zápasů je následující – 2-0-1-5. Skóre mají taktéž záporné, ale ne s takovým rozdílem jako jejich dnešní soupeř – 28:59. Jejich úspěšnost střelby je, dle mého názoru, o něco lepší a to 16:77 procent.

V tabulce jsou na předposlední příčce se ziskem čtyř bodů. Skóre mají 14:74. Jejich úspěšnost střelby se pohybuje okolo 20,44 procent.

00:01

01:00
    Oba celky se prezentovaly střelou na branku, ale ani v jednom případě nedokázaly otevřít skóre.

02:11
    Anna Válková zkusila vystřelit, ale rána jí nesedla a poslala míček hodně vysoko nad branku.

03:12
    Domácí se snažily ohrozit branku z levé strany, ale nakonec se jim nepodařilo dostat míček na branku.

03:55
    Vinohrady jsou stále u míčku, ale zatím je to bez střelby na branku.

04:29
    Do protiútoku se dostali hosté, ale nepřesné zakončení a stav je stále bezbrankový.

07:33
    Natálie Bartošová se dostala do úniku, ale nedokázala ideálně zakončit a skóre se nám ani nyní nemění.

07:52
    Avšak před malou chvílí byli domácí blízko k brance, ale míček trefil tyčku!

10:00
    Vinohrady nabírají na obrátkách a Bursová hezky vystřelila, ale stále je stav 0:0.

11:00
    Tatran právě vstřelil branku!
    A je tu první branka, kterou překvapivě střílí hosté. O úvodní branku se postarala ADÉLA KRAMPEROVÁ. Asistence: Karolína Vachušková.

11:48
    Kuchyňková odolává dalším střeleckým pokusům soupeřek a hostující hráčky jsou po brance aktivnější.

13:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Královnám se podařilo vyrovnat brankou NATÁLIE BARTOŠOVÉ. Asistence: Anežka Dobisíková.

14:08
    Hosté dvakrát nyní vystřelili na branku soupeře, ale ani jedna se neujmula.

14:23
    Nyní obrana Tatranu dobře blokuje tvrdou střelu Zelníčkové.

15:26
    Další střela v podání domácích, kdy se míček potkal s maskou brankářky Humlové.

16:53
    V šanci se ocitli hostující hráčky, kdy dostala míček Sedmínková, ale její nabídku do před brankového prostoru nevyužila ani jedna z jejich spoluhráček.

17:33
    Sledujeme poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách.

18:56
    Anežka Dobisíková se dostala před branku, ale to zakončení již nebylo přesné.

20:00

Po první třetině máme stav nerozhodný, kdy se nejprve dostaly do vedení hostující hráčky, branku dávala Kramperová. Pak se podařilo Vinohradům vyrovnat brankou Bartošové.

Střelba po první třetině je 9:6 pro domácí celek.

20:01

20:35
    Na úvod druhé periody se o střelu snažila Vavřinová, ale střílí mimo.

21:06
    Vyloučení v týmu Únětická 12 Tatran Střešovice (Adéla Kramperová – 2 minuty, Sekání).

23:06

23:10
    Domácí hráčky během přesilové hry nedokázaly skoro vůbec nic vymyslet a stále platí stav 1:1.

24:10
    Domácí Kylarová se opřela do míčku a tvrdě vystřelila, ale míček nezamířil do prostoru mezi třemi tyčemi.

26:25
    Zehrerová vyloučena za nedovolené bránění a je tu další šance pro Vinohrady?

27:11
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MICHAELA LINGOVÁ v akci po nádherné kombinaci a se svou střelou využívá přesilovou hru a posílá svůj celek do vedení! Asistence: Tereza Trunečková.

28:46
    Kristýna Zelníčková mohla vzápětí navýšit vedení svého týmu, ale samostatný únik nevyřešila nejlépe.

30:00
    Je přesně polovina zápasu a hra obou týmů je hodně rychlá, nyní má menší tlak domácí celek, vytěží z toho další branku?

32:54
    Sladkovská bojovala o míč, dnes je hodně aktivní. Domácí stále v tlaku...

34:00
    Z tlaku Vinohrad nakonec nevyústila další branka a hra se nám trochu zklidnila.

35:12
    Nyní není k vidění příliš pohledný florbal, hra se nám úlpně otočila.

36:41
    Sledujeme hodně nepřesností na obou stranách a blížící se přestávka snad přijde vhod pro oba celky.

38:25
    Z menší letargie probudila hostující brankářku Bartošová, která dostala přihrávku do samotného úniku, ale Humlová drží těsně skóre!

40:00

Ve druhé části jsme mohli vidět jednu branku, kterou vstřelila Lingová. Od té doby byly domácí hráčky v tlaku. Posléze nám hra uvadla a uvidíme zda hráčky načerpají nové síly do závěrečné třetiny.

Střely ve druhé třetině byly vyrovnané a to 11:11.

40:01

41:51
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Michaela Lingová – 1min, Sekání).

42:56
    Domácí hráčky své první oslabení v tomto zápase zvládají dobře, až obětavým způsobem.

43:51

45:40
    Tatran již mohl slavit srovnávací branku, ale Reindlová na poslední chvíli selhala před brankou!

46:33
    Jana Vyrobíková opět zasahuje a její úspěšné zákroky v dnešním zápase se začínají kumulovat a pomalu deptá soupeřky svými zákroky.

48:30
    Hosté nakonec dostávají kýžené branky a vyrovnávají stav utkání. Trefuje se ADÉLA KRAMPEROVÁ. Asistence: Karolína Vachušková.

49:00
    Zbývající minuty bude tedy ještě pořádné drama a Vinohrady jsou viditelně z vyrovnávací branky poměrně rozhozené.

49:20
    No, dlouho to netrvalo a Tatran se dostává opět do vedení brankou LIANY MATĚVOSOVÉ. Asistence: Lucie Chaloupková.

50:40
    Vinohrady se rozložily jako domeček z karet a inkasuji v krátké době další branku, kterou střílí KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ. Asistence: Liana Matěvosová.

50:40
    Oddechový čas pro domácí.

51:01
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Oddechový čas nejspíše hráčkám Vinohrad prospěl a ihned se dočkaly snižující branky v podání PETRY HONZOVÉ. Asistence: Tereza Trunečková.

52:27
    Tatran se zase ocitá v tlaku a doslova tlačí na své soupeřky, které zatím odolávají.

54:32
    Do šance se dostávala Kutnarová, ale míček ji na čepeli příliš neposlouchal.

56:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady přečkaly tlak hostů bez újmy a daří se jim vyrovnat na 4:4 zásluhou ALENY ŽIŽKOVÉ. Asistence: Anežka Dobisíková.

57:59
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady nakonec otáčí pro ně nepříznivý vývoj utkání a nyní se velkou měrou o to zasloužila ANEŽKA DOBISÍKOVÁ. Asistence: Lenka Kalistová.

58:26
    Blíží se konec zápasu, dokáží Vinohrady udržet těsné vítězství? Určitě to bude ještě boj!

59:46
    Tak to je závěr jak se patří, LENKA FALTUSOVÁ trefou do šibenice srovnává na 5:5! Bez asistence.

60:00

Ve třetí třetině jsme zaznamenali celkem sedm branek a již to vypadalo, že Vinohrady nakonec zápas urvou, tak Faltusová pár vteřin před koncem svou ranou poslala zápas do prodloužení.

60:01

62:00
    Oba týmy se rozhodly rozhodnout v prodloužení a hrají bez ostychu. Obě brankářky předvádí momentálně výborné výkony.

64:00
    Prodloužení nám asi branku nepřinese a nejspíše budou muset rozhodnout nájezdy.