Real Betis
2:2 (0:2)
Getafe CF
Pátek 03.11.2017, 21:00Španělská LaLiga • 11. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno. Přeji příjemný zbytek večera a úspěšný víkend. (22:56:34)

Pozápasové statistiky

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:14.

Úvodní zápas 11. kola La Ligy je za námi. Padly celkem čtyři branky, a protože si je týmy mezi sebou rozdělily rovnoměrně, je výsledkem remíza 2:2. V první půli proměnilo Getafe obě své šance a dostalo se do vedení 2:0. Ve druhé půli ovšem Betis ještě přidal na obrátkách a dvěma krásnými střelami zpoza vápna dokázali vyrovnat střídající hráči Sanabria a Boudebouz. Na obě branky jim přihrával Tello. Betis se ještě v závěrečném tlaku snažil přiklonit vítězství na svou stranu, to už se mu ale nepovedlo.

90+5

90+5
    Adánův nákop směrem dopředu nebyl dobrý, zpátky na polovinu Betisu míč nakopl Juan Cala.

90+5
    Vicente Guaita také vůbec s rozehrávkou nespěchá.

90+4
    Už běží čtvrtá minuta nastavení, která už je nad plán. Mauro Arambarri už pomalu odchází do zámezí.

90+3
    Mauro Arambarri zůstává ležet na zemi a moc to nevypadá, že by se mu chtělo vstávat.

90+3
    Antunes odvedl dobrou práci v obraně a odvrátil nebezpečí z pravé strany.

90+2
    Barragánův centr z pravé strany nebyl povedený. Betis ale pokračuje v tlaku.

90+1
    Getafe je zatažené na vlastní polovině a nejeví ani vůli napadat rozehrávku Betisu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Mathías Olivera.

89
    Z pravé strany prudký centr servíroval před bránu Tello, ale nikoho ze svých ve vápně nenašel.

89
    Z jednoho rohového kopu Betisu se stane plynule další.

88
    Antunes si málem dal vlastní gól. Hlavou vlastní branku těsně přestřelil.

88
    Tak Betisu se přeci jen podařilo ztrátu dotáhnout Nejde ještě síly na vítězný gól?
    87. Ryad BOUDEBOUZ - 2:2

87
    Real Betis právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Nádhernou střelou se prosadil RYAD BOUDEBOUZ. Před pokutovým území dostal dost prostoru a času a využil toho krásnou střelou pravačkou k tyči. Asistence: Cristian Tello.

Petr Sumbal

Branky: 68. A. Sanabria (Tello), 87. Boudebouz (Tello) – 17. Bergara (Antunes), 34. Portillo

Karty:   17. Javi García (RBE), 53. Amat (RBE) – 12. Cala (GET), 32. Arambarri (GET), 33. Antunes (GET), 43. Dakonam (GET), 75. Fajr (GET), 85. Bergara (GET)

Real Betis: Adán – Barragán, Mandi, Amat (80. Ruiz), Tosca (63. Boudebouz) – Javi García, Joaquín (C), Camarasa (63. A. Sanabria), Guardado – Tello – León.
    Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Ruiz, A. Sanabria, Boudebouz, Nahuel, Redruello.

Getafe CF: Guaita – Molinero, Dakonam, Cala, Antunes – Ndiaye (81. Mora), Bergara, Arambarri, Portillo (90. Olivera) – Á. Rodríguez (72. Fajr), J. Molina (C).
    Náhradníci: E. Martínez – Bruno González, Gorosito, Jiménez, Mora, Olivera, Fajr.

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Naranjo