Edmonton – New Jersey 6:3 (kon.) | Anaheim – Nashville 3:5 (kon.) | Ottawa – Vegas 4:5 (kon.)
Anaheim Ducks
3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
Nashville Predators
Sobota 04.11.2017, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

39:43
    Ještě se bude na konci této části zápasu vylučovat. Dvě minuty za krosček bude muset v boxu trestoměřičů odpykat nashvillský Mattias Ekholm.

36:25
    Další vyloučení na straně Anaheimu, takže nová šance pro hosty. Opět musí na trestnou lavici Nick Ritchie, tentokrát si rozhodčí všimli jeho sekání.

32:48
    Počet hráčů na ledě se ovšem velmi rychle srovná. Domácí hokejista Nik Ritchie dostává dvě minuty za krosček, i když s tímto verdiktem rozhodčího vůbec nesouhlasí. Poprvé tak budeme sledovat hru ve čtyřech.

31:34
    Za předchozí vyhození puku přes mantinel nakonec padl trest. Musí jej odpykat obránce Nashvillu Roman Josi. Takže tu máme další dnešní přesilovku pro Anaheim Ducks.

12:51
    Počet vyloučených v první třetině se nám vyrovná. Hostující útočník Filip Forsberg totiž fauloval soupeře ve vyložené šanci a musí tak jít odsedět dvě minuty za sekání.

07:54
    Vylučovat se bude i na druhé straně a do přesilovky tedy půjdou Ducks. Dvě minuty za krosček dostává Mattias Ekholm.

03:55
    Teď už ale máme přerušenou hru a domácí hokejista je nucen odejít do boxu trestoměřičů. Menší trest za vysokou hůl inkasuje Josh Manson. Takže v krátké době další přesilovka pro hosty.

00:17
    Hraje se teprve pár okamžiků a už tu máme první trest. Nick Ritchie dostává dvě minuty za krosček, takže Nashville Predators si zkusí početní výhodu.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 25. Vermette (O. Kaše, N. Ritchie), 40. H. Lindholm (Rakell), 48. Silfverberg (D. Grant, Wagner) – 7. Hartnell (Josi, Åberg), 20. Josi (Sissons, F. Gaudreau), 24. Irwin (Y. Weber, F. Gaudreau), 38. Arvidsson (Ekholm, Fiala), 60. P. K. Subban (Rinne, Watson)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Vatanen – Rakell, Perry, Cogliano – Vermette, Silfverberg, N. Ritchie – D. Grant, O. Kaše, Rasmussen – Wagner, L. Shaw, Boll.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ekholm, Jemelin, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Hartnell, Johansen, Arvidsson – F. Forsberg, Sissons, C. Smith – Fiala, Järnkrok, Åberg – C. McLeod, F. Gaudreau, Watson.

Rozhodčí: O'Halloran, Skilliter – Shewchyk, Knorr

Diváci: 16 523