Slavia – Ústí n/L 8:1 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Vsetín 8:0 (kon.) | Litoměřice – K. Vary 2:1 (kon.) | Přerov – Kladno 4:3 (kon.)
Havířov – Třebíč 0:1 (kon.)
AZ Havířov
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 04.11.2017, 17:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Chance liga • 21. kolo

55:45
    Po souboji za hostující brankou je vyloučen Václav Půža, který si zasáhl soupeře hokejkou.

48:48
    Přesilovou hru si zahrají také domácí, po nenápadném zákroku ve středním pásmu je vyloučen autor zatím jediného gólu, Luboš Horký za faul kolenem.

46:20
    Chroboček musel pokrýt unikajícího soupeře a tak si odsedí dvě minuty za držení.

42:40
    První vyloučení domácího tým, na trestnou lavici usedl Jakub Illéš a Třebíč tak má první šanci v početní výhodě.

31:33
    Hosté si na střídání nevybrali ideální chvilku, kotouč se totiž zamotal mezi hráče a tak hostující střídačka inkasuje dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Kratochvíl.