Zlín – Olomouc 1:1 (kon.) | Jihlava – Slovácko 2:0 (kon.) | Třinec – Brno 2:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (1:0)
1.FC Slovácko
Pondělí 06.11.2017, 13:00 • Areál Na Stoupách (UMT), Jihlava • Juniorská liga – Morava • 13. kolo

S konstatováním, že domácí Jihlava dnes hladce přehrála hostující Slovácko 2:0, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne. (14:52:36)

90

89
    Nakonec po rozehrávce nakrátko a postupné kombinaci z toho byla nebezpečná střela, ale Kolář i nadále udržel čistý štít a míč lapil do rukavic.

88
    Žlutou kartu dostává Daniel Fikar (FC Vysočina Jihlava).

88
    Ještě jeden přímý kop pro hostující celek na polovině svého soupeře, ale tento náskok si domácí mužstvo už nejspíš pohlídá.

86
    Hosté o míč přišli a obratem se Jihlavští vydali do rychlého brejku, který skončil prudkou střelou, ale brankář hostů Trmal ji dokázal vyrazit.

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Demeter, přichází Fikar.

84
    Po sérii faulů a udělených tří žlutých karet opět pokračujeme ve fotbalové stránce dnešního utkání, v kombinaci jsou na útočné polovině hosté.

83
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Yu, přichází Olšanský.

83
    Žlutou kartu dostává Martin Svatík (FC Vysočina Jihlava).

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Dujmovič, přichází Průša.

82
    Žlutou kartu dostává – (1.FC Slovácko).

81

80
    Centr směřoval velmi nebezpečně na zadní tyč, ale tam se ani natřikrát jeden z hostů nedostal do zakončení, a tak domácí míč odkopli.

79
    Rohový kop pro hostující celek z Uherského Hradiště.

78
    Statistiky:

Držení míče – 46 % : 54 %
    Střely na branku – 4:2
    Střely mimo – 3:5

77
    Slovácko v dalším útoku, a to po pravé straně, ale zakončení ve vápně zhatil praporek pomezního rozhodčího – ofsajd.

74
    Ten se ale Slovácku vůbec, ale vůbec nepovedl, a tak si domácí nemuseli dělat v obraně větší starosti.

73
    Nyní si však bude muset dát pozor, po faulu jednoho z hráčů vybojovali hosté přímý kop za hranice vápna.

72
    Hosté už musejí vždy po zisku míče vrhnout maximum svých sil do útoku, ale zatím jim to příliš nevychází a obrana Jihlavy stejně jako během celého dosavadního průběhu dobře brání.

69
    Do konce duelu zbývá zhruba dvacet minut a Vysočina stále aktivnější. Domácí se nyní snaží najít okénko středem hřiště.

68
    Celá akce směřující po levé straně byla ale přespříliš uspěchaná, míč skončil po nepřesném pasu u kopaček Koláře.

68
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Rychetník, přichází Vrzal.

67
    Ani z šestého rohového kopu v zápase nedokázali domácí zahrozit podle svých představ, hosté po výkopu Trmala otáčejí hru.

66
    V útoku opět domácí. Z pravé strany přišel velmi zajímavý průnikový centr, jenže nikdo ve žlutém na něj nedosáhl, a balón byl odvrácen na rohový kop.

63
    Hra je momentálně hodně kouskována, a to už jak fauly, tak nepřesnými přihrávkami, což mírně kazí obrázek doposud přímočarého duelu.

61
    Hodina hry je minulostí a hosté musejí pořádně šlápnout do pedálu, aby se ještě porvali o případnou možnost na vyrovnání.

59
    Z něj se k ničemu zajímavého domácí fotbalisté nedostali, jejich kombinace však na obranné polovině Slovácka pokračuje i nadále.

58
    Domácí jsou po druhé trefě pochopitelně na koni a navíc vybojovali další rohový kop.

57
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jako bych to přivolal, domácí svůj náskok opravdu zdvojnásobují a vedou 2:0! Autorem druhého gólu Jihlavy je TOMÁŠ SMEJKAL.

56
    Po nějaké době pokračujeme ve hře a v útoku jsou domácí fotbalisté, kteří touží po tom přidat druhou branku utkání.

54
    Hra je opět ve středu hřiště přerušena, jeden z hráčů totiž zůstal ležet na trávníku v nefotbalové pozici.

51
    Nakonec přišla rozehrávka nakrátko a také nepřesný centr, jenž skončila za brankovou čarou, a brankář Kolář bude moci vykopávat.

50
    Faul ve středu hřiště zastavil akci hostujícího celku, ten bude rozehrávat přímý kop.

48
    Obratem se dopředu vydali domácí fotbalisté, a také oni se dostali ke střele, nicméně také gólman Trmal svůj mančaft podržel.

47
    Slovácko se však k míči obratem dostalo a po rychlé kombinaci také vyprodukovalo střelu, ovšem Kolář byl připraven.

46
    Hosté rozehrávkou načali druhý poločas dnešního klání, ale po příliš zbrklé přihrávce vpřed o míč přišli.

46

Oba celky jsou zpět na hřišti, druhá půle za několik minut za stavu 1:0 pro domácí začne.

Druhý poločas začne přibližně v 14:05.

45

45
    Po něm Vysočina zahrozila v první půli zřejmě naposledy, a po sérii přihrávek její akci zastavil ofsajd.

44
    Tentokrát směroval centr hodně zajímavě na zadní tyč, odkud se nakonec vrátil k adresátovi pasu, ale jeho zpětný centr byl sražen opět na další roh.

43
    Rohový kop pro domácí celek, již třetí v prvním poločase.

42
    Ta se dokázala na nějaký čas opět usadit na polovině Slovácka, ale to si po první inkasované brance dává už větší pozor v obranných řadách.

40
    Opět ale obrana Jihlavy celou situaci na levé straně přestála a domácí celek se obratem žene dopředu.

39
    Hosté pochopitelně chtějí co nejrychleji odpovědět a nyní jsou již znovu usazeni na polovině svého protivníka.

38
    Nyní už branka domácích platí a Vysočina jde na konci první půle do vedení. Autorem gólu je JOZEF URBLÍK – 1:0!

36
    Utkání se překlopilo do závěrečné desetiminutovky prvního poločasu, hosté jsou nyní mírně aktivnější na polovině svého soupeře, ale zatím jim chybí klid na finální přihrávce.

34
    Statistiky:

Držení míče – 54 % : 46 %
    Střely na branku – 1:1
    Střely mimo branku – 2:4

32
    Opět se centr celku ve žlutých dresech nepovedl podle představ, Slovácko se v této situaci pohodlně ubránilo.

31
    Druhý rohový kop pro domácí tým v zápase.

30
    K míči se ale záhy dostali znovu a znovu to zkusili dalekonosnou ránu, jež prvně směřovala na branku, ale nakonec ji přeletěla.

29
    Hosté v útoku ještě na polovinu Jihlavský pokračovali, ale k další ráně ani jinému ohrožení branky už se nepropracovali.

28
    Poprvé musel vážnější zasahovat také domácí brankář Kolář, ale na ránu z hranice vápna viděl a dokázal ji vyrazit mimo tři tyče!

27
    Vysočina svírala svého soupeře téměř dvě minuty na jeho polovině, ale k zajímavému centru či nějaké střele se nedostala. U míče už jsou zase hosté.

25
    Urputná bitva obou celků o každý metr hrací plochy pokračuje, u míče jsou nyní pro změnu v útoku domácí fotbalisté.

23
    Hra po zhruba dvouminutové pauze pokračuje, v kombinaci jsou na obranné polovině fotbalisté v bílém.

22
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Suchý, přichází Hani.

21
    Hra je nyní přerušena, jeden z hráčů zůstal ležet na trávníku a je potřeba, aby došlo k ošetření.

20
    Domácí se dostali k vůbec první střele v zápase na branku, ale Trmal byl připraven a pokus soupeře zneškodnil.

18
    Opačným směrem tak pokračuje v akci Slovácko, které se usadilo na polovině svého soupeře.

17
    A nakonec se po pěkné akci dočkali první branky zápasu, ovšem ta nemohla být kvůli faulu útočícího hráče uznána!

16
    Hra se přelévá ze strany na stranu, stále aktivnější jsou o trochu více fotbalisté z Vysočiny.

14
    Stejně dopadla i na druhé straně kombinace fotbalistů v bílém, jež se propracovali až na hranici vápna, ale zde se ke střele tentokrát nedostali, a nakonec o balón přišli.

13
    Jihlava měla po levé straně rozjetý slušný brejk, ale nakonec si celou situaci špatnou přihrávku zkomplikovala a musela se vracet až zpět ke gólmanu Kolářovi.

12
    Opět rychlý přechod Slovácka kupředu a opět z toho byla zajímavá rána, nicméně již potřetí během necelé čtvrthodiny jeden z hostů minul branku.

10
    Domácí už jsou na druhé straně opět v kombinaci, ale obrana hostů zatím působí velmi dobře a navíc velmi rychle napadá.

9
    Slovácko v úvodu duelu spoléhá zejména na brejky a jeden takový opět skončil pokusem o střelu, ta se dobře kroutila na zadní tyč, ale nakonec o chlup branku minula.

7
    Prvotní centr jeden z hostů odvrátil na hranici vápna, kde se Vysočina po rychlé kombinaci chtěl dostat ke střele, ale nakonec jí celá akce nevyšla podle představ.

6
    První rohový kop zápasu a rozehrávat jej bude Jihlava.

5
    Zkraje páté minuty také registrujeme první střelu, o níž se z dálky postaral jeden z hostů, ale jeho pokus si cestu mezi tři tyče svatyně domácích nenašel.

4
    Vysočina je od úvodních minut mírně aktivnější a snaží se tlačit kupředu zejména středem, ale zatím je na obou celcích vidět, že hrají hodně opatrně.

3
    Celý útok ale zbrzdila nepřesná kolmice na jednoho z nabíhajících hostů, Jihlava bude vhazovat.

2
    Na míči jsou tak nyní poprvé v zápase hostující fotbalisté, kteří jej drží na svých kopačkách a snaží se rozjet akci po levém křídle.

1
    Domácí fotbalisté uvedli míč do hry a ihned se po dlouhém nákopu tlačili dopředu, nicméně obrana hostů dobře zasáhla.

1

FC Vysočina Jihlava: Kolář – Smejkal, Kryštůfek, Demeter, Rychetník (C), Urblík, Vedral, Beseda, Dujmovič, Svatík, Vašíček.
    Náhradníci: Lancman – Fikar, Vrzal, Průša.

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Suchý, Tkáč, Čajka, Ťok, Kubala, Pospíšil, Yu, Sadílek (C), Minx.
    Náhradníci: Hani, Olšanský, Peka.

Rozhodčí: Klíma – Pfeifer, Poživil.

Domácí do utkání nastoupí ve žlutých dresech, hosté se oděli do bílého.

Vítám všechny fanynky a fanoušky mládežnického fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola moravské skupiny Juniorské ligy představí na domácím hřišti FC Vysočina Jihlava, jejímž soupeře bude celek z Uherského Hradiště – 1.FC Slovácko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.