Chorvatsko – San Marino 5:0 (kon.)
Chorvatsko
5:0 (1:0)
San Marino
Středa 08.11.2017, 14:00 • SRC Velika Gorica, Velika Gorica • Kvalifikace ME U21 • Skupina 1

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:02:00)

Fauly: 15:12

Chorvatsko nakonec zvítězilo jasně 5:0. Hráčem zápasu je Marin Jakoliš, který si připsal hattrick.
    V prvním poločase se prosadil až ke konci Marin Jakoliš. Ve druhém poločase se ve 48. minutě rozhodl ke střele Jakoliš, ale trefil břevno. V 60. minutě přidal druhý gól Petar Bočkaj. O minutu později měli hosté šanci, ale střela skončila jenom v boční síti. O další minutu později Balič orazítkoval břevno. V 69. minutě přidal třetí gól Marin Jakoliš. A v 81. minutě Marin Jakoliš zkompletoval hattrick. V nastaveném čase se ještě prosadil i Josip Bekalo.

90+5
    Mularoni se dostal ke střele ve vápně, ale ta skončila vedle brány.

90+4
    Nyní ještě zahrozili hosté a vybojovali autové vhazování na půli Chorvatska.
    90+3. BREKALO - 5:0

90+3
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    JOSIP BREKALO si krásně narazil s Majerem, poté naznačil přihrávku pod sebe, ale neučinil tak a místo toho vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Majer.

90+3
    Centr z levé stany skončil v rukou Marconiho.

90+2
    Caleta-Car nyní zfauloval D'Addaria.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Vultaggio dostal žlutou kartu hlavně za protesty.

89
    Brekalo našel ve vápně hlavu Simiče, ale jeho hlavička šla těsně vedle levé tyče.

88
    Domácí kontrolují hru pět metrů před vápnem San Marina. Následně se Balič protlačil po pravé straně a vybojoval rohový kop.

87
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Battistini, přichází Venerucci.

87
    Karačič našel ve vápně hlavu Jakoliše, ale ten tentokrát zamířil vedle levé tyče.

86
    Jakoliš se provinil faulem, když postrčil do Lunadeie.

85
    Po rohovém kopu se domácí dostali ke střele, ale ta byla zblokována.

Michal Raška

Branky: 45. Jakoliš, 60. Bočkaj, 69. Jakoliš, 81. Jakoliš, 90+3. Brekalo

Karty:   90. Vultaggio (SMA)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 13:0. Střely mimo: 11:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12.
    Chorvatsko: Posavec – Karacič, Simić, Caleta-Car, Sosa – Balič, Sunjič (78. Bašič) – Bočkaj (73. Majer), Čorič (83. Ivanušec), Brekalo – Jakolis
    Náhradníci: Semper – Basič, Bosančič, Ivanusec, Majer, Mamič, Moro

San Marino: De Angelis (56. Marconi)– D'Addario, Censoni, Casadei, Grandoni – Battistini (87. Venerucci) – Mularoni, Lunadei, Tamagnini (70. Gatti), Tomassini – Vultaggio
    Náhradníci: Marconi – Della Valle, Gatti, Giardi, Quaranta, Valentini, Venerucci

Rozhodčí: Georgi Vadachkoria – Levan Varamishvili, Giorgi Elikashvili (vš. GEO)