Island – Česko 1:2 (kon.)
Island
1:2 (0:1)
Česko
Středa 08.11.2017, 15:45 • Abdullah bin Khalifa Stadium (Dauhá) • Mezinárodní přípravné zápasy

Dnes jsme sledovali první přátelské utkání české reprezentace po nevydařené kvalifikaci na Mistrovství světa 2018. Český tým v něm dokázal porazit Island 2:1. V prvním poločase se radoval z branky záložník Tomáš Souček a v poločase druhém přidal uklidňující gól na kopačky Jarolímových hochů Jan Sýkora. Výsledek pak už jen korigoval Finnbogason. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na Vás příště. (17:45:02)

90+4

90+3
    Gíslasonův bochánek do pokutového území odvrátil hlavou Tomáš Souček.

90+2
    Za námi je první minuta nastavení, ve které se nic zajímavého nestalo.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

90
    Češi předvedli pěknou akci, po které vybojovali aut a pár cenných vteřin navíc.

89
    Od Martina Frýdka doputoval míč za brankovou čáru. Runarsson bude odkopávat od své brány.

88
    Skulasonův centr skončil těsně nad bránou Tomáše Vaclíka.

87
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Barák, přichází Hrubý.

87
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Jankto, přichází Falta.

86
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází K. Finnbogason, přichází A. Finnbogason.

86
    Gíslason fauloval Čelůstku, hra se opět na pár sekund zklidní.

85
    Češi vyrazili do protiútoku, ale Barákovi se centr šajtlí moc nepovedl.

84
    Češi se na poslední minuty zatáhli na vlastní půlku a čekají co hráči v modrém vymyslí.