Česko
5:0 (2:0)
Arménie
Středa 08.11.2017, 17:00Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Český národní tým v tomto kvalifikačním zápase mistrovství Evropy do 19 let dokázal porazit svého soupeře poměrně jednoznačně. Arménie prohrává 0:5. České dva góly vstřelilo v prvním poločase, ve druhé části hry přidalo další tři. Dvě přesné trefy zaznamenal Růsek. (18:51:19)

90+3

90+3
    Probíhá poslední minuta nastaveného času, Česko drží hru na útočné polovině.

90+2
    Vais vedl další akci svého týmu. Pokoušel se vybojovat rohový kop, ale je z toho jen odkop od branky.

90+1
    Celkem tři minuty nastaví rozhodčí nad rámec poločasu.

90
    Asilyan byl nachytaný v postavení mimo hru. Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Arménie má sice míč na útočné polovině, ale nemůže se prosadit přes výborně hrající obranu českého týmu.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává. Jediné, o co se nyní hraje, je čisté konto brankáře Bačkovského.

86
    Kadar fauloval, rozehrávat tak bude Asilyan. Jeho centr se snesl do předbrankového prostoru, ale obrana Česka si dokázala snadno poradit.

85
    Portugalyan se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu ale nedokázal nikdo přesněji tečovat a sama byla nepřesná. Arménský hráč branku minul.

84
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Graiciar, přichází Krejčí.

83
    Střídání v týmu Arménie: ze hřiště odchází Harutyunyan, přichází Azizyan.

83
    Česko právě vstřelilo branku!
    V naprosté pohodě hrající český tým navyšuje své vedení, prosazuje se nikým neatakovaný PATRIK ŽITNÝ. Střelou do horní části branky nedal gólmanovi šanci. Krásná akce českého týmu znamená pátou branku, skvělou práci odvedl přihrávající Růsek.
    83. Patrik ŽITNÝ - 5:0

81
    Arménie nyní dostala na útočné polovině více prostoru než česká obrana zamýšlela. Jeden z hráčů se dostal do zakončení. Jeho rána ale byla zablokovaná, a pak míč snadno zastavil český brankář.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu. Z velké dálky se ke střele dostal Gharibyan. Jeho ránu kryje Bačkovský.

78
    Ten se následně dostal do střelecké pozice, jeho rána byla zablokovaná.

77
    Sláma v souboji jeden na jednoho fauloval soupeře. Rozehrávat tak bude Nahapetyan.

76
    Arménie se po dlouhé době propracovala na útočnou polovinu, ale rychle přišla o míč. Obrana Česka podává dnes velmi dobrý výkon. Portugalyana vystavila do ofsajdu.

Jan Prošek

Branky: 16. Graiciar (pen.), 39. Růsek, 54. Geghamy (vla.), 70. Růsek, 83. Žitný

Karty:   45+1. Mareš (CZE) – 16. Gharibyan (ARM), 28. Nalbandyan (ARM)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:8.
    Česko: Bačkovský – Kadar, Neuer, Mareš, Dudl – Žitný, Sedláček, Sadílek (C) – Graiciar, Růsek, Fortelný
    Náhradníci: Gröger – Krejčí, Král, Sláma, Schneider, Frýdek, Drchal, Zifčák, Vais

Arménie: Melikian – Sadoyan, Gharibyan, Khachumyan – Asilyan, Harutyunyan, Nalbandyan, Gegmany – Nahapetyan, Hovhannisyan, Bichakhchyan
    Náhradníci: Matevosian – Muradyan, Vardanyan, Melkonyan, Petrosyan, Portugalyan, Azizyan, Sargsyan, Gharibyan

Rozhodčí: Peljto – Becker, Ibrisimbegorivič