26 22 21
VK ČEZ Karlovarsko
3
28 25 25
Čtvrtek 09.11.2017, 18:00 • Městská hala míčových sportů, Brno • Uniqa extraliga mužů • 7. kolo

0:0
    Karlovarsko přidává třetí výhru ve třech setech v řadě, když poráží v Brno domácí celek jednoznačně 28:26, 25:22 a 21:25.

Vítězství Karlovarska se nerodilo lehce. Hosté vedli při druhém technickém oddechovém času prvního setu o čtyři body, ale své vedení prohospodařili a rozhodovalo se v dramatické koncovce. Brno mělo dokonce dva setboly, ale ty nevyužilo a nakonec šel důležitý první set na stranu Karlovarska. Ve druhém setu to byl boj o každý bod, opět se rozhodovalo až v samotné koncovce. Karlovarští dokázali odskočit v klíčový okamžik a vedení o tři body dotáhlo druhý set do vítězného konce. Ve třetím dějství se tým trenéra Jiřího Nováka držel téměř celou dobu v mírném vedení a ve stejném duchu dotáhl set i celý zápas do úspěšného konce. (19:41:49)

21:25
    Třetí set skončil.

21:25
    Třetí set končí velmi rychle. Široký znovu našel plachtícím servisem Handlíře, který byl přesný, Boula poté našel svého univerzála, ale Okosanovič vyhodil svou smeč do těsného autu za postranní lajnou.

21:24
    Karlovarský blokař Tomáš Široký se postavil po oddechovém čase za koncovou lajnu. Okosanovič už útočil zbytečně, při výskoku přešlápl třímetrovou čáru. Tři mečboly.

21:23
    Právě Stefan Okosanovič je nyní na podání. Srbský univerzál se opřel do balonu, ale Hudeček s přehledem smečuje do středu kurtu. Brno si bere oddechový čas.

21:22
    Zdeněk Málek pokračoval na podání. Nyní už se ale bodově prosazuje domácí celek. Postaral se o to Okosanovič.

20:22
    A už to je znovu o dva body. Zdeněk Málek na podání. Pražák bod středem sítě nedal a to trestá z bodovky Hudeček.

20:21
    Karlovarsko je blíže zisku třetímu setu. Stanislavův servis byl nepříjemný, ale Pfeffer si poradil s přihrávkou a Kriško boduje.

20:20
    Málek se vrací na palubovku. Stanislav přišel do hry na podání místo Mendozy. A je srovnáno. Karlovarsko se neprosadilo v útoku. Hosté si berou oddechový čas.

19:20
    Marek Zmrhal se dostává do hry místo Zdeňka Málka. Kriško pokračuje na podání. Mendoza bod středem sítě nedal, ale Karlovarsko se k útoku nedostalo. Okosanovič dostal míč na zem technickým úderem.

18:20
    Dvoubodové vedení Karlovarska přichází právě teď. Michal Kriško zatlačil servisem, poté útočil Hrazdira na bezblok, ale bod nedal. Vše ukončuje povedená smeč Kriška. Brno si bere oddechový čas.

18:19
    Daniel Římal na podání. Málek po rychlé nahrávce do hlavního kůlu přidává důležitý bod.

18:18
    Znovu je srovnáno. Henri Treial našel svým plachtícím servisem Handlíře, poté se opřel do útoku Okosanovič.

17:18
    Ondřej Boula se představil na podání. Místo Handlíře přišel za účelem bloku Římal. Treial však bez problémů boduje středem.

17:17
    Brno se drží v kontaktu i po servisu Ondřeje Hudečka. Míč jde jen do autu.

16:17
    Pražák na podání. Hudeček si přihrál, poté ale útočil Treial jen do připravené obrany. Okosanovič smečuje do bloku.