AS Řím – Lazio 2:1 (kon.) | Neapol – AC Milán 2:1 (kon.)
AS Řím
2:1 (0:0)
S. S. Lazio
Sobota 18.11.2017, 18:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 13. kolo

Derby della Capitale je u konce! V nervy drásajícím druhém poločase jsme viděli tři branky, dvě penalty a nespočet emocí! Z konečného vítězství 2:1 se nakonec raduje AS Řím, který byl ve většině zápasu lepším týmem a dá se říci, že bere zasloužené vítězství! Věčné město se tak zahaluje do barev AS a v Římě se tak bude dlouho slavit. Tedy alespoň v táboru AS. To je z dnešního zápasu vše. Děkuji za pozornost a budu se opět těšit u Serie A. Hezký zbytek večera. (19:58:42)

90+6

90+6
    AS drží míč na útočné polovině a jeho lavička odečítá poslední vteřiny dnešního zápasu. Lazio se nemůže prodrat zpět k míči.

90+5
    Immobile srazil k zemi po odpískání jednoho z hráčů AS a oba tábory jsou nyní v sobě jako při hospodské rvačce. Stadio Olimpico bouří a Derby della Capitale graduje!

90+4
    Lazio hraje vabank a tlačí se ve velkém počtu vpřed. Vytěží z toho ještě alespoň bod?

90+3
    Peres zastavil skluzem unikajícího Lukaku a svůj úspěšný zákrok slaví jako vstřelenou branku! To jsou emoce!

90+2
    Perotti chce držet míč u rohového praporku a to se mu daří. Navíc šikovný tvůrce hry vybojoval také faul a z trávníku zpět na nohy spěchat nebude.

90
    Sudí Rocchi bude nastavovat ještě 6 minut, což je velká porce navíc. Lazio tak má na vyrovnání dostatek času. To se samozřejmě nelíbí lavičce AS, která nad takovou porcí navíc protestuje.

88
    Oba trenéři pobíhají ve svém vymezeném sektoru a dirigují své hráče. Závěr římského derby je plný emocí.

87
    AS Řím nikam nespěchá a snaží se spřádat vteřinky jak jen to jde. Naopak Laziu teď utíkají minuty velmi rychle.

85
    Parolo natáhl ke střele z hranice pokutového území a jeho přízemní pokus pouze prolétl kolem pravé tyčky!

85
    Za bouřlivého potlesku odchází ze hřiště Nainggolan a naopak na trávník míří vyztužit obranu Juan Jesus.

83
    AS Řím postupnou kombinací vybojoval roh a s jeho rozehrávkou vůbec nespěchá. Mezitím se na jeho lavičce chystá další střídání. Do hry přijde obránce Juan Jesus.

81
    Strootman si v dobré pozici uvnitř vápna ukopl míč a tím se připravil o nadějnou střeleckou pozici. Na tahu je tak opět Lazio, které míří rychle směrem vpřed.