Den Haag – Heracles 4:1 (kon.) | Zwolle – Eindhoven 0:1 (kon.) | Utrecht – Excelsior 3:1 (kon.)
Groningen – Arnhem 4:2 (kon.) | Kerkrade – Alkmaar 0:1 (kon.)
HFC ADO Den Haag
4:1 (1:1)
Heracles Almelo
Neděle 19.11.2017, 12:30 • Cars Jeans Stadion • Nizozemská Eredivisie • 12. kolo

A je dobojováno. Den Haag si připsal vysoké vitězství a v tabulce se posunul na deváto příčku. Úvod utkání jednoznačnému vítězství ale vůbec nenasvědčoval. Hosté se dostali po deseti minutách hry do vedení a působili lepším dojmem. Vyrovnání přišlo v třicáté minutě a od této chvíle už domácí celek jednoznačně dominoval a soupeře téměř k ničemu nepustil. V druhé půli vstřelil tři branky a dokonale otočil vývoj. (14:23:52)

90+3

90+2
    Domácí fotbalisté už poklidně kombinují u své branky a čekájí na závěrečný hvizd.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.
    90. Elson HOOI - 4:1

90
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Tak ještě jedna a už nejspíš poslední branka domácího celku. Obránci Heraclesu se nedokázali včas vrátit na své pozice a toho dokonale využil další nováček na hřišti. ELSON HOOI se řítil naprosto osamocen na brankáře, dokázal ho obehrát a poté už jen míč uklidil do prázdné branky.

89
    Závěrečné minuty utkání už se odehrávají v poměrně klidném tempu a ani jeden z týmů už se nikam nehrne.

87
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Abdenasser El Khayaty, přichází Donny Gorter.
    85. Björn Maars Johnsen - 3:1

85
    Domácí tým upevnil své vedení a už je to dvě branky. Po rohovém kopu došlo k několika soubojům o míč a posléze se dostal až na kopačku nově přichozího BJORNA JOHNSENA, který svou ránu umístil na vzdálenější tyč. Brankář se natahoval co mohl, ale na střelu byl krátký.

83
    Brankář Castro si připsal pěkný zákrok a bude se zahrávat rohový kop.

81
    A další žlutá karta a opět na straně Heraclesu. Dalším hříšnikem se stal Dries Wuytens, který by už i měl dávat pozór.

79
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Jamiro Monteiro, přichází Vincent Vermeij.
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Tim Breukers, přichází Jaroslav Navrátil.

78
    Hosté se snaží o závěrečný tlak, ale každá jejich šance zatím ztroskotala na napřesné finální přihrávce.

76
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Melvyn Lorenzen, přichází Elson Hooi.
    74. Abdenasser El Khayaty - 2:1

74
    Opravdu šťastná branka. Domácí tým patnáct minut před koncem vybojoval vedení. Na hraně vápna si míč ke střele nachystal ABDENASSER EL KHAYATY a střelu poslal mezi třemi obránci. Brankář měl naprosto zakrytý výhled a nedokázal reagovat.

73
    Hlavní rozhodčí vytáhl první žluté varování v dnešním utkání. Ostrým faulem se provinil Tim Breukers a nemohl se divit, že přišla karta.