Mladá Boleslav – Bohemians 1905 1:2 (kon.) | Karviná – Jablonec 2:1 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (0:1)
FK Jablonec
Neděle 19.11.2017, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • HET liga • 14. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (17:06:08)

Karviná se tímto vítězstvím dostává na 12. místo o skóre před Brno, na poslední příčku však má jen tříbodový náskok. Jablonec klesl na 7. pozici.

Žluté karty: 2-3

Nové koště nakonec dobře mete a Karviná poprvé v sezóně dokázala otočit nepříznivě se vyvíjející zápas! Z první šance po změně stran vyrovnal Panák, ale to ještě nic neznamenalo. Jablonec mohl během jedné minuty dvakrát strhnout vedení zpět na svoji stranu, ale Le Giang skvěle vychytal zblízka Jovovice a z následného rohu i volej Mihálika. Poté se na dlouhé minuty hra uklidnila a čekalo se na chybu. Vyložená chyba sice nepřišla, ale gól ano, když se 13 minut před koncem fantasticky trefil z otočky Kalabiška. Jablonec se vrhl do útoku, což mohl potrestat po výborné práci Ramíreze Budínský, Valeše však neprostřelil. Takže mohl v 90. minutě vyrovnat zblízka hlavičkující Mihálik, ale přestřelil, takže Karviná poprvé v sezóně poráží soupeře z horní poloviny tabulky.

90+2

90+2
    Ramírez mohl utíkat sám na branku, ale ztroskotal na poslední jistotě na půlce, Hübschmannovi.

90+1
    Nebezpečný centr nadělal problémy před brankou Karviné, víc ale nic.

90
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Poslední střídání Karviné. Budínského nahrazuje Lingr.

90
    A utíkal dobře, protože u npravé tyče hlavičkoval zblízka Mihálik, jenže těsně přestřelil! To asi bude hosty hodně mrzet!

90
    Pas na Ramíreze nevyšel a Jablonec utíká vpřed.

89
    Karviná jen rozehrála a tahá čas.

89
    Ramírez opět výborně zapracoval v útoku a vybojoval trestný kop 25 metrů od branky.
    87. Budínský mohl rozhodnout! Valeš však udržel naděje Jablonce na vyrovnání.

87
    Mohlo být rozhodnuto, ale Budínský pohrdl stoprocentní šancí! Po nákopu hostů z trestného kopu utekl do brejku Ramírez, na půlce obešel protihráče, předal míč doleva osamocenému Buidínskému, ten šel sám na brankáře, ale prudkou ranou ho neprostřelil!