Třinec – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Mladá Boleslav – Sparta 1:4 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Mountfield HK – Jihlava 5:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | Liberec – Plzeň 2:5 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 24.11.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 25. kolo

Zápas skončil v samotném začátku prodloužení, když propálil Bartošáka Jakub Černý. Jinak jsme nesledovali nikterak zajímavý duel. Domácí ale přeci jen lehce po zásluze odcházejí šťastnější.
    Hvězdy zápasu: Viktor Hübl – Petr Kolouch (20:01:18)

60:24 Jakub ČERNÝ - 2:1

60:24
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Rozhodující branku střílí z dorážky z bezprostřední blízkosti JAKUB ČERNÝ! Litvínov tak bere dva body.
    Asistence: Daniel Sörvik

60:01

Po šedesáti minutách jsme se nedozvěděli jméno vítěze. Uvidíme, zda-li se tak stane v prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:36
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Milan Bartovič – 2 min., příliš mnoho hráčů).

58:48
    Útočné snažení Litvínovských zastaveno posunutou bránou Bartošáka.

57:47
    Jiří Gula vyslal tvrdou pumelici, která měla mířit do pravé šibenice. Patrik Bartošák ale nemusel zasahovat.

56:55
    Oba týmy již hrají v plném počtu.

56:07
    Hosté už hrají ve čtyřech stejně jako domácí. Litvínov nabídnutou šanci využít nedokázal.

54:55
    Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., nedovolené bránění).

54:51
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Jakub Lev – 2 min., držení protihráče).

54:20
    David Květoň si taky na trestné posedí déle. Dalších deset minut vyfasoval za zásah do oblasti hlavy a krku.

54:07
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (David Květoň – 2 min., hrubost).

53:19
    Po komerční přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Ridery.

52:57
    Litvínov by mohla ubráněná přesilovka soupeře nakopnout. Budou se však muset obejít bez elitního beka Kubáta, jenž by eventuelně naskočil až v prodloužení.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 43. V. Hübl (Kubát), 61. J. Černý (Sörvik) – 43. P. Zdráhal (Kucsera)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Kubát (A), Sörvik, L. Doudera, Gula, Dietz, K. Pilař, Z. Sklenička – J. Černý, V. Hübl (A), Jánský – Nejezchleb, Ihnačák, M. Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, Vandas – Matoušek, Válek, Jurčík.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Baranka, Hrbas, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška – D. Květoň, O. Roman, Bartovič – Olesz (C), Lev, Szturc – Kucsera, P. Zdráhal, Kurovský – T. Jáchym, Š. Stránský, Tomi.

Rozhodčí: Bulanov, Úlehla – Ondráček, Špůr