Chrudim – Gamaspol Jeseník 2:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Třinec 2:4 (kon.) | Vysoké Mýto – Gamaspol Jeseník 3:3 (kon.)
Chrudim – Třinec 4:3 (kon.) | Chrudim – Vysoké Mýto 6:0 (kon.)

Chrudim právě vstřelila branku!
    Definitivní tečku za vítězství dává do prázdné branky VEDRA IKIZGÜL – 6:0!

38:44
    Nejzbach to přece jen ještě zkusí v power-play, k většímu ohrožení branky ERA-PACKu se ale nedostává.

37:11
    Zápas se chýlí ke svému konci, na drama to v tomto případě nevypadá.

26:23
    Závěrečný zápas začíná zavánět debaklem! Jányš vyslal dopředu JAKUB SLAVÍKA, který navýšil náskok Chrudimi na 5:0!

20:01

20:00

16:23
    Ani oddechový čas Nejzbachu nepomohl, domácí pokračují ve své dominanci. LADISLAV MUŽÍK přidává druhou branku, gólmana si položil a následně ho jen elegantně přehodil – 4:0!

14:44
    Hosté si berou time out a pokusí se na závěr prvního poločasu něco kloudného vymyslet.

12:20
    ERA-PACK tohle utkání pustit nechce a nyní vede již o tři branky! FILIP PANCHÁRTEK pohodlně zakončil pohlednou kombinaci a potřetí tím dostal míč za brankáře Novotného – 3:0!

10:13
    Druhá trefa ERA-PACKu přichází i s trochou štěstí! MICHAEL MATYÁŠ si smolně srazil balon do vlastní sítě a navýšil tím vedení soupeře na 2:0!

08:01
    Hosté se drží na míči, žádnou slušnější příležitost si ale zatím nevypracovali.

06:55
    Nejzbach se pokouší o odpověď, Štanglica ale z levé strany prostor mezi třemi tyčemi Bartalošovy branky netrefil.

02:22
    Domácí potvrzují roli favorita a ve třetí minutě se dostávají do vedení! Opět se prosadil nejlepší střelec Chrudimi LADISLAV MUŽÍK – 1:0!

00:01

FK ERA-PACK Chrudim: Bartaloš – Müller, Mužík, Janyš, Šibal, Panchártek, Ikizgül, Unger, Maršálek, Slavík

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Novotný (Průšek) – Horáček, Richter, Matyáš, Novotný, Klenor, Surma, Pospíšil, Jandera (C), Vařečka, Pácalt

Rozhodčí: Stádník, Štěpánek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Dejnožka

Branky: 3. Mužík (Müller), 11. Matyáš, 13. Panchártek, 17. Mužík, 27. Slavík (Jányš), 40. Ikizgül (Muller)

FK Chrudim: Bartaloš – Müller, Mužík, Janyš, Šibal, Panchártek, Ikizgül, Unger, Maršálek, Slavík

Rozhodčí: Stádník, Štěpánek