Zlín – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) |
Třebíč – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Motor ČB – Litoměřice | 3:1 (kon.) |
Ústí n/L – Vsetín | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Přerov – Prostějov | 4:1 (kon.) |
Buffalo – Tampa | 0:2 (kon.) | | | NY Rangers – Florida | 4:5 (kon.) | | | NY Islanders – Vancouver | 5:2 (kon.) |
Philadelphia – San Jose | 1:3 (kon.) | | | Columbus – Carolina | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Detroit – Los Angeles | 1:4 (kon.) |
Nashville – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Calgary – Toronto | 1:4 (kon.) | | | Edmonton – Arizona | 3:2 (po pr.) |
Vegas – Dallas | 0:3 (kon.) |
Jaroslavl – Barys | 5:0 (kon.) | | | Kazaň – Ufa | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kunlun | 3:1 (kon.) |
Jokerit – Chabarovsk | 4:5 (po pr.) | | | Petrohrad – Omsk | 3:2 (kon.) |
Poruba 2011 – SHK Hodonín | 5:2 (kon.) | | | Kopřivnice – Opava | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Nový Jičín – Val. Meziříčí | 4:5 (1:3 po s.n.) |
Písek – David Servis | 8:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Havlíčkův Brod | 2:5 (kon.) | | | Nymburk – Mor. Budějovice | 2:6 (kon.) |
Žďár n/S – Klatovy | 6:4 (kon.) | | | Řisuty – Vrchlabí | 2:5 (kon.) | | | Sokolov – Bílina | 8:5 (kon.) |
Kolín – Tábor | 1:4 (kon.) |
Sparta – Jihlava | 6:3 (kon.) |
Třinec – Havířov | 4:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trnava | 3:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Prešov | 5:2 (kon.) | | | Topoľčany – Skalica | 3:2 (po pr.) |
Nové Zámky B – Michalovce | 0:2 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Dubnica | 2:6 (kon.) |
Náchod – Nový Bydžov | 2:8 (kon.) | | | Hronov – Opočno | 6:8 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 7:0 (kon.) |
Rožnov p. R. – Bohumín | 3:4 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Wolves Č. Těšín | 3:5 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 5:1 (kon.) |
HC Jičín – Třebechovice p. O. | 6:2 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chrudim | 1:12 (kon.) | | | Česká Třebová – Chotěboř | 6:4 (kon.) |
Choceň – Světlá nS | 6:1 (kon.) | | | Polička – Litomyšl | 3:4 (kon.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 10:3 (kon.) |
Engineers Prague – Paneuropa | 5:1 (kon.) |
po prodl.
Jokerit Helsinky
4:5
(1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
11. Regin (H. Ikonen), 26. Niemi (Andersén), 32. Huhtala (Niemi), 60. Pihlström (Lepistö, Joensuu) – 8. Gorškov (Vl. Ušenin, Vj. Ušenin), 15. Gorškov (Vj. Ušenin, Aťušov), 23. O. Li (Byvalcev), 35. Vl. Ušenin (Litovčenko, Metsola), 65. Frolov (T. Zohorna)
Rozhodčí: Ovčinnikov, Morozov – Tomilov, Gorděnko
Diváci: 10 078
Neproměněná penalta:
Jokerit Helsinky:
Zapolski (Rämö) – Andersén, Lepistö (A), Gilroy, Kivistö, O. Lauridsen, Rissanen – H. Ikonen, Pihlström, Regin (C) – Tolvanen, Joensuu (A), Norman – Jormakka, Niemi, Huhtala – Palola, Mäki, Wirtanen – Marjamäki.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Jordán, J. Kolář (C), Chabarov, Kondratěv, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – T. Zohorna, Byvalcev, O. Li (A) – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Picard, Klopov, Frolov (A) – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Jordán, J. Kolář (C), Chabarov, Kondratěv, Berďukov, Aťušov, Karmaškov – T. Zohorna, Byvalcev, O. Li (A) – Potěchin, Rasskazov, Litovčenko – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Picard, Klopov, Frolov (A) – Zaseda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ovčinnikov, Morozov – Tomilov, Gorděnko
Diváci: 10 078
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Pekka Jormakka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Oleg Li – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Tommi Huhtala – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexej Byvalcev – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Mika Niemi – 2 min., podražení).