Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:5 (1:3 po s.n.)
Písek – David Servis 8:5 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 6:4 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Sokolov – Bílina 8:5 (kon.)
Kolín – Tábor 1:4 (kon.)
HC Baník Sokolov
8:5 (3:2, 3:2, 2:1)
HC Draci Bílina
Středa 29.11.2017, 18:002. liga skupina Západ • 28. kolo

Dnešní házená v podání obou celků má úspěšnější konec pro žlutočerné barvy Baníku Sokolov v konečném poměru 8:5 nad Bílinou. Sokolov se tak dostává na druhé místo v ligové tabulce. (20:25:20)

59:54
    Hohl bombou ještě vyzkoušel Kosina.

59:23
    Hruška zasáhl výborně. A Kýhos se rozsekla o mantinel.

58:57
    Šikova bomba minula hostující klec.

58:12
    Martin Kosina (Bílina) – 2 minuty za podražení, trest odsedí Lukáš Hrdlička.

58:00
    Poslední dvě minuyty třetí třetiny.

57:42
    Rozhodčí Fiala ofsajdem zmařil únik Davida Hrušky.

56:57
    Zakázané uvolnění domácích.

56:42
    Böhm nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

55:56

55:16
    Vhazuje se ve středním pásmu.

54:39
    Hruška pohotově zasáhl betonem.

53:53
    Martin Strunz (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

52:34
    Ofsajd domácích.

52:21
    Puk byl tečován a vhazování se bude provádět před domácí branku.

51:34
    Baník právě vstřelil branku!
    V přesilové hře projel skoro celé hřiště kanonýr DAVID HRUŠKA a svou akci zakončil gólově 8:5! Asistence: Ondřej Šafář.

50:13
    Vladimír Kýhos ujel sám, ale byl skvěle vychytán Petrem Hruškou ukázkovým provazem!

49:47
    Filip Doležal (Bílina) – 2 minuty za sekání.

49:26
    Kosina klečí na zemi, ale ve své moci má puk.

48:42
    Polákovi puk přeskočil hokejku a utekl mu do středního pásma.

47:58
    Mical velmi nepřesně vystřelil.

47:19

46:57
    Hostující hráči dokázali posunout puk alespoň do středního pásma.

46:00
    Poskakující volný kotouč na hranici brankoviště domácí hráči nedokázali dostat do opuštěné branky!

45:19
    Lukáš Jirkovský (Bílina) – 2 minuty za držení protihráče.

44:31
    Zároveň Dominik Hohl (Sokolov) – obdržel 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

44:31
    Draci právě vstřelili branku!
    Aktivní LUKÁŠ HRDLIČKA využívá přesilovou hru po přihrávce exsokolovského Miroslava Kuncla 7:5!

43:22
    Michael Čejka v oslabení zakončovala jako bonus chytil sekeru od obránce hostí.

42:39
    Roman Kašpar (Sokolov) – 2 minuty za držení hole.

41:00
    Hruškův útok pořádně zatopil hostující obraně pod kotlem, ale gólem tato převaha nekončí.

40:28
    ONDŘEJ ŠAFÁŘ vypálil bez přípravy a puk z jeho střely od modré čáry končí až za zády Kosina 7:4! Asistence: Tomáš Kvapil.

40:01

I druhá část nabídla brankostroj a dopadla stejně jako první (3:2) tudíž po 40 minutách vede celkově Sokolov nad Bílinou 6:4. Poslední dějství začne cca ve 19:45 hodin.

40:00

39:35
    Hostující bek vyhazuje puk až k brance Hrušky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:52
    Střelu Šafáře brankář Kosina úspěšně řeší rozklekem.

38:31
    Davida Hrušku nedovoleně zastavil Lukáš Jirkovský (Bílina) – 2 minuty za hákování.

38:00
    Střela domácí hráče končí po teči v ochranné síti za brankou Kosiny.

37:42
    Nepřesná střela hostí zaduněla o mantinel.

37:18
    Kosina podržel puk před dojíždějícím Kašparem.

36:52
    Petr Hruška si připisuje další úspěšný zákrok na své konto.

36:05
    FILIP ŠMEJC z mezikruží dává na 6:4 po krásné individuální akci Petra Přindiše!

35:45
    Petr Přindiš ve středním pásmu doslova uzemnil čistým hitem Petra Kaila ve středním pásmu.

35:10

34:57
    Domácí patrně přežijí zkrácené oslabení.

34:15

34:04
    Ve hře čtyři a čtyři byl úspěšný svou střelou FRANTIŠEK MÁLA – 5:4! Asistence: Lukáš Hrdlička.

33:57
    Fanoušci podporují své družstvo.

33:26
    Sokolov ve čtyřech.

33:18
    Posunutá domácí branka hra se stěhuje do středního pásma.

33:10
    Tomáš Kvapil (Sokolov) – 2 minuty za krosček. Přesilovka 4 na 3 pro Bílinu.

32:15
    Miroslav Kuncl (Bílina) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

32:05
    Kunclovu bombu Hruška vytěsnil betonem mimo svou branku.

31:26
    Rozhodčí po radě od hráčů Bíliny vylučuje Petra Přindiše (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

31:26
    Na ledě leží hostující hráč Jiří Vošta.

30:31
    Icing Bíliny.

29:40
    Gólová přestřelka pokračuje brankář Kosina našel puk až za brankovou čárou, branku si připisuje PETR PŘINDIŠ – 5:3! Asistence: Patrik Michálek, Roman Kašpar.

28:44
    Hostující brankář betonem vychytal Strunze betonem, kterému moc nescházelo, aby završil v dnešním utkání hattrick!

27:59
    Bílina opět snižuje na rozdíl jedné branky druhou trefou VLADIMÍRA KÝHOSE – 4:3! Asistence. Lukáš Hrdlička.

27:08
    Rulík čistě u zadního mantinelu dohrál Brettschneidera.

26:29
    Domácí tribuny se ozývají a chtějí další branku za zády Kurjakova.

25:53
    Bílina opět musí dohánět dvoubrankové manko.

25:19
    Přesilovou hru využívá dorážkou MARTIN WEINHOLD do odkryté branky po střele Strunze – 4:2! Druhá asistence: Vojtěch Šik.

24:33
    Jiří Vošta (Bílina) – 2 minuty za hákování.

24:23
    Zákrok na Čejku rozhodčí neposoudil jako nedovolený.

24:11

23:56
    Hruška raději přidržel puk.

23:37
    Kotouč je opět ve středním pásmu.

23:00
    Další přesilová hra pro hosty. Domácí se zatím dokázali ubránit.

22:11
    Petr Račanský (Sokolov) – 2 minuty za zdržování hry.

21:35
    Kurjakov musel zasáhnout před dotírajícím Hohlem.

21:14
    Mála si na Hrušku v domácí bráně nepřišel.

20:31
    Přindiš svým výletem získal útočné pásmo.

20:01

Sokolov vede nad Bílinou 3:2, ale doplácí velmi na svou nedisciplinovanost jinak by domácí mohli vést vyšším rozdílem po 20 minutách. Druhá třetina začne v 18:50 hodin.

20:00

19:45
    První třetina se dohrává poklidu.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:32
    VLADIMÍR KÝHOS perfektně zavěsil puk do šibenice za záda Hrušky – 3:2! Asistence: Miroslav Polák.

18:14
    Patrik Michálek (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

18:07
    Hostující obránce namazal a MARTIN STRUNZ přidává svou druhou branku v přesilové hře – 3:1! Bez asistence.

17:18
    Böhm dostal puk do středního pásma.

16:32
    Tomáš Kolíček (Bílina) – 2 minuty za hru vysokou holí.

16:19

15:10
    Sokolov tohle oslabení hraje velmi dobře.

14:19
    Adam Rulík (Sokolov) – 2 minuty za podražení. Publikum se velmi zlobí, ale v tomto případě měl pravdu rozhodčí.

13:35
    ONDŘEJ ŠAFÁŘ se prosadil svou střelou a dostává Sokolov znovu do vedení – 2:1! Asistence: Tomáš Kvapil, David Hruška.

12:36
    Kurjakov vytěsnil jen tak, tak Račanského střelecký pokus.

11:48
    Michael Čejka (Sokolov) – 2 minuty za krosček.
    Lukáš Hrdlička (Bílina) – 2 minuty za hrubost.
    Hraje se 4 na 4.

11:42
    Málova střela šla mimo domácí branku.

11:38
    Zakázané uvolnění Sokolova.

10:53
    Další ofsajd domácího celku a hlavní rozhodčí varuje domácí hráče Kašpara a Rulíka.

10:12
    Zblokovaný puk končí v ochranné síti za Hruškovou brankou.

09:57
    Petr Hruška si připisuje další zásah.

09:23
    Ofsajd domácího celku.

08:41
    Bílina z nenápadné akce srovnává na 1:1 ROMAN FUČÍK. Asistence: Milan Böhm.

08:33
    Ofsajd Sokolova.

07:42
    Dlouhý pas z obranné třetiny se nedostal na útočnou modrou k Davidu Hruškovi ten byl, ale dobře ubráněn.

06:57

06:12
    Nahozený puk, raději Kurjakov přikryl kotouč a přerušil svým zásahem hru.

05:23
    První brankou Sokolova vstřelil MARTIN STRUNZ – 1:0. Asistence: Filip Šmejc, Martin Trapl.

04:18
    Ofsajd hostí.

03:32
    Hruška zpoza brány našel Račanského ten však Kurjakova neprostřelil ze slibné pozice!

02:45

02:06
    Domácí hráči dostali puk ze své obranné třetiny.

01:22
    Mála zavezl kotouč do útočného pásma.

00:45
    Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

00:30
    Sólový nájezd hostí vyřešil Petr Hruška a betonem vytěsnil puk do rohu kluziště, ale bylo to s faulem.

00:01

Jelikož se jedná o předehrávku 28. kola, Sokolov nastoupí ve žlutých dresech, Bílina bude hrát v černých dresech s logem draka na hrudi.

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Šafář, Kvapil, Gombár, Weinhold, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský (A), Strunz, Čejka, Šmejc, Sus, Trapl, D. Hruška, Pfister. Trenér. Michal Jäger.

HC Draci Bílina: Kurjakov (Kosina) – Polák (A), Jirkovský, Brettschneider, Fučík, Vošta, Kuncl – Hrdlička, Kolíček, Kail, Böhm (C), Kýhos (A), Mical, Mála, Doležal, Vykouk. Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Ing. Tomáš Battěk – František Štěpánek (oba Praha), Petr Fiala (Sokolov).

Partnerem utkání 28.kola 2.ligy (předehrávka) mezi HC Baník Sokolov a HC Draci Bílina, které se hraje ve středu 29.11. 2017 od 18.00 hodin, je HC Baník Sokolov spol. s r.o.

Poslední utkání Sokolova:

HC Baník Sokolov – HC Most 7:2 (1:1, 2:1, 4:0)

Branky: 14. Trapl (Šmejc), 32. Račanský (D. Hruška, Šafář), 40. D. Hruška (Šafář, Čejka), 55. D. Hruška, 56. Račanský, 59. Strunz (Čejka, Šafář), 60. Šmejc (Trapl, Strunz)

Rozhodčí: Malota – Malý, Sedláček. Vyloučení: 6:6, Využití: 0:1.

Sestava Sokolova: P. Hruška – Přindiš, Hohl, Šik, Weinhold, Šafář, Rulík, Kvapil, Gombár – D. Hruška, Račanský, Čejka, Strunz, Trapl, Šmejc, Kašpar, Rezek, Michálek, Sus.

Poslední utkání Bíliny:

HC Draci Bílina – HC Kobra Praha 5:7 (3:1, 1:5, 1:1)

Branky: 2. a 60. Mála, 4. Kýhos, 19. Doležal, 32. Gevorkian – 18., 33. a 38. Jedlička, 39. a 42. Kellner, 24. Ryzák, 29. Matějček

Sestava Bíliny: Odložilík (od 40. min. Kurjakov) – Polák, Jirkovský, Brettschneider, Kolíček, Fučík, Vošta – Hrdlička, Komínek, Kail, Procházka, Gevorkian, Kýhos, Mical, Mála, Doležal.

Opory Bíliny: Obránci: Miroslav POLÁK (1991) – (Příbram, Most), Miroslav KUNCL (1986) – (Chomutov, Litvínov, Klášterec, Chrudim, Děčín, Most, Sokolov), Patrik ZICHO (1994) - (Kadaň, Klášterec), Útočníci: Lukáš HRDLIČKA (1988) – (Kadaň, Chomutov, M. Boleslav, Mělník, Klášterec), Vladimír KÝHOS (1987) – (Litvínov, Most, Kadaň, Kometa Brno, Hodonín, Břeclav, Tábor)

V předehrávce 28. kola se střetna HC Baník Sokolov (3) s celkem HC Draci Bílina (7). Sokolov uspěl v obou vzájemných duelech této sezóny a má náskok na svého dnešního soupeře 16 bodů v ligové tabulce

Vzájemná utkání 2017 – 18:

Bílina – Sokolov 5:8 (1:2, 2:4, 2.2)

Sokolov - Bílina 7:3 (1:2, 1:0, 5:1)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 6. Strunz (Šmejc, Trapl), 14. Šafář (Kvapil, D.Hruška), 19. Strunz, 26. Weinhold (Strunz, Šik), 30. Přindiš (Michálek, Kašpar), 37. Šmejc (Přindiš), 41. Šafář (Kvapil), 52. D.Hruška (Šafář) – 9. Fučík (Böhm), 19. Kýhos (Polák), 28. Kýhos (Hrdlička), 35. Mála (Hrdlička), 45. Hrdlička (Kuncl)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Šafář, Kvapil, Gombár, Weinhold, Michálek, Rulík, Přindiš (A), Šik (C), Hohl – Kašpar, Račanský (A), Strunz, Čejka, Šmejc, Sus, Trapl, D. Hruška, Pfister. Trenér: Michal Jäger.
    HC Draci Bílina: Kurjakov (od 19. min. Kosina) – Polák (A), Jirkovský, Brettschneider, Fučík, Vošta, Kuncl – Hrdlička, Kolíček, Kail, Böhm (C), Kýhos (A), Mical, Mála, Doležal, Vykouk. Trenér: Miroslav Kanis.