Poruba 2011 – Hodonín 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | Nový Jičín – Val.Meziříčí 4:5 (1:3 po s.n.)
Písek – David Servis 8:5 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 2:6 (kon.)
Žďár n/S – Klatovy 6:4 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Sokolov – Bílina 8:5 (kon.)
Kolín – Tábor 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC TATRA Kopřivnice
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HK Opava
Středa 29.11.2017, 18:002. liga skupina Východ (ČR) • 24. kolo
Předzápasové kurzy: 1.5 4.8 4.24
Partner:
     
    61:03
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hartmann – trestné střílení, držení protihráče).
     
    57:04
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rousek – 2 min., hákování).
     
    56:35
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Merek – 2 min., držení protihráče).
     
    52:06
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Bartošák – 2 min., podražení).
     
    50:20
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Seidler – 5 min., vysoká hůl + 10 min., nesportovní chování).
     
    48:50
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šafránek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
     
    46:06
    Vyloučení v týmu HK Opava (Seidler – 2 min., hákování).
     
    35:45
    Vyloučení v týmu HC TATRA Kopřivnice (Vyčesaný – 2 min., hákování).
     
    20:43
    Vyloučení v týmu HK Opava (Černý – 2 min., vražení na hrazení).
     
    19:09
    Vyloučení v týmu HK Opava (Rudl – 2 min., držení protihráče).
     
    19:05
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., nedovolené bránění).

    Petr Sumbal

    Branky a nahrávky: 7. Sluštík (Kofroň), 27. Mach (Mrowiec), rozh. náj. Mach – 16. Rudl (Černý, Seidler), 57. Šindelář (Vítek, Vaněk)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Stříž (KOP)
    0:0   Seidler (OPA)
    2. série:
    1:0   Tomášek (KOP)
    1:1   Vaněk (OPA)
    3. série:
    1:1   Kofroň (KOP)
    1:1   Černý (OPA)
    4. série:
    2:1   Mach (KOP)
    2:1   Rudl (OPA)
    5. série:
    2:1   Sluštík (KOP)
    2:1   Šindelář (OPA)


    HC TATRA Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Mrowiec, Krutil, Bail – Poruba, Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola
    HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Pokorný, Kiss, Šindelář, Rudl, Štindl, Chalupa, Slavík – Herman Rousek, Vítek, Horvátj, Vaněk, Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina, Škoda