Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: T. Bø (NOR) (kon.) |
Galavečer profesionálního boxu (Ústí nad Labem) | (kon.) |
Sjezd mužů, Beaver Creek | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Ženy 1000 metrů, Calgary | Vítěz: H. Bergsmaová (USA) (kon.) | | | Týmová stíhačka žen, Calgary | (21:21) |
Hromadný start žen, semifinále, Calgary | (kon.) |
Muži HS134, Nižnij Tagil | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Lillehammer | J. H. Klæbo (NOR) a M. Caspersen Fallaová (NOR) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS100, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) |
konec
SP - týmový závod, běh 4x5 km, Lillehammer
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Startovní listina
Norsko (Graabak, Riiber, Schmid, Andersen)
Německo (Geiger, Riessle, Frenzel, Rydzek)
Japonsko (Jamamoto, Kato, J. Watabe, A. Watabe)
Francie (Braud, Lamy Chappuis, Gerard, Laheurte)
Rakousko (Denifl, Klapfer, Orter, Seidl)
Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
Česko (Portyk, Daněk, Dvořák, Pažout)
Polsko (Twardosz, Cieslar, Slowiok, Kupczak)
Rusko (Mastijev, Ivanov, Barkov, Jachin)
USA (Good, T. Fletcher, Berend, B. Fletcher)
Itálie (Bauer, Buzzi, Runggaldier, Pittin)
Slovinsko (Vrhovnik, Jelenko, Sarc, Druml)
Norsko (Graabak, Riiber, Schmid, Andersen)
Německo (Geiger, Riessle, Frenzel, Rydzek)
Japonsko (Jamamoto, Kato, J. Watabe, A. Watabe)
Francie (Braud, Lamy Chappuis, Gerard, Laheurte)
Rakousko (Denifl, Klapfer, Orter, Seidl)
Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
Česko (Portyk, Daněk, Dvořák, Pažout)
Polsko (Twardosz, Cieslar, Slowiok, Kupczak)
Rusko (Mastijev, Ivanov, Barkov, Jachin)
USA (Good, T. Fletcher, Berend, B. Fletcher)
Itálie (Bauer, Buzzi, Runggaldier, Pittin)
Slovinsko (Vrhovnik, Jelenko, Sarc, Druml)
Norsko (Graabak, Riiber, Schmid, Andersen)
Německo (Geiger, Riessle, Frenzel, Rydzek)
Japonsko (Jamamoto, Kato, J. Watabe, A. Watabe)
Francie (Braud, Lamy Chappuis, Gerard, Laheurte)
Rakousko (Denifl, Klapfer, Orter, Seidl)
Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
Česko (Portyk, Daněk, Dvořák, Pažout)
Polsko (Twardosz, Cieslar, Slowiok, Kupczak)
Rusko (Mastijev, Ivanov, Barkov, Jachin)
USA (Good, T. Fletcher, Berend, B. Fletcher)
Itálie (Bauer, Buzzi, Runggaldier, Pittin)
Slovinsko (Vrhovnik, Jelenko, Sarc, Druml)
1. Norsko
2. Německo +0:46
3. Japonsko +0:50
4. Francie +1:12
5. Rakousko +1:28
6. Finsko +1:37
7. Česko +1:54
8. Slovinsko +2:09
9. Polsko +2:22
10. Rusko +2:34
11. USA +2:50
12. Itálie +3:47
1. Norsko 50:46,0
2. Německo +1,7
3. Francie +21,4
4. Finsko +22,0
5. Japonsko +29,1
6. Rakousko +1:47,1
7. Itálie +3:20,3
8. Česko +3:23,9
9. USA +3:25,0
10. Polsko +4:23,0
11. Rusko +4:57,3
12. Slovinsko +8:02,8