Amiens – Nantes 0:1 (kon.) | Angers – Dijon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 0:2 (kon.)
Guingamp – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lille – Nice 1:1 (kon.) | Marseille – Troyes 3:1 (kon.)
Méty – Štrasburk 3:0 (kon.) | Monaco – Rennes 2:1 (kon.) | PSG – Caen 3:1 (kon.)
Toulouse – Lyon 1:2 (kon.)
Angers SCO
2:1 (1:1)
Dijon FCO
Středa 20.12.2017, 20:50 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 19. kolo

90+3
    Fotbalisté Angers slaví po krásném fotbalovém představení první domácí vítězství v letošní sezóně a zmenšili ztrátu na nesestupová místa.
    Dijon naopak prodloužil černou sérii porážek na venkovních hřištích na pět utkání.
    Hosté sice vstoupili do zápasu lépe a od 7. minuty vedli, jenže Kamerunec Toko Ekambi letošním osmým a devátým gólem utkání otočil. Na každé straně ještě jednou zvonila tyč. Ve druhém poločase byli domácí fotbalisté jednoznačně lepší a vítězství si plně zaslouží. (22:43:12)

90+3
    Výstavní střelu ze střední vzdálenosti vyslal na bránu Dijonu Coulibaly, brankář Reynet vyráží na roh.

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ádám Lang (Dijon FCO).
    Maďarský stoper zezadu sejmul Taita.

90+2
    Útočí stále domácí, zpoza šestnáctky vypálil tvrdě přímo do Reyneta Manceau.

90+1
    Tři nastavené minuty dělí Angers od prvního domácího vítězství v sezóně.

90
    A Xekův faul na Puya přenáší hru dost blízko dijonské šestnáctce.

89
    Bahamboula se na hřišti neuvádí zrovna podle trenérových představ. Teď zase zabrzdil akci útočným faulem a čas už se Dijonu velmi rychle krátí.

88
    Střídajícímu Bahamboulovi se pokus o centr svezl po kopačce na horní síť.

87
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Arnold Bouka Moutou, přichází Vincent Rüfli.

86
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Naïm Sliti, přichází Dylan Bahamboula.
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Lassana Coulibaly.

85
    Angelo Fulgini trochu zbytečně odevzdává míč hostům unáhlenou a velmi nepřesnou střelou z dálky.

83
    Ve vzdušném souboji se srazili hlavami Fulgini s Abeidem a oba jsou ošetřováni na trávníku.
    81. Benjamin Jeannot (DIJ)

81
    Mohlo být vyrovnáno! Kwon přihrál přesně na hranici ofsajdu Jeannotovi, který pálil z první placírkou z penaltové značky a trefuje břevno Letellierovy brány.

80
    Po dlouhé době zahrozili hosté. Saïd na Rosierův centr nedoskočil, ale je tu alespoň roh.

79
    Žlutou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO).

77
    Hosté potřebují skórovat, pokud chtějí pomýšlet na body, jenže v těchto fázích se naopak brání neustálým útokům domácích fotbalistů.
    75. Flavien Tait (AGR)

75
    Další obrovská šance Angers. Crivelli ťukl míč do strany a nepokrytý Tait měl po minutě na hřišti na noze třetí gól. Pálil prudce na zadní tyč, Reynet fantastickým zákrokem přesměroval míč těsně za ni.

Karel Jedlička

Branky: 42. Toko Ekambi (I. Traoré), 55. Toko Ekambi (pen.) – 7. Sliti (Jeannot)

Karty:   32. Jean Tahrat (AGR), 45+1. Fulgini (AGR), 79. Mangani (AGR) – 25. Saïd (DIJ), 54. Xeka (DIJ), 61. Lang (DIJ)   90+2. Lang (DIJ)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 12:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:18.
    Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré (C), Thomas, Andreu – Capelle (74. Tait), Jean Tahrat (37. Puyo), Mangani – Toko Ekambi, Fulgini (86. L. Coulibaly), Crivelli.
    Náhradníci: Mandrea – Bamba, Tait, L. Coulibaly, Sunu, Puyo, Belaïli.

Dijon FCO: Reynet (C) – Rosier, Lang, Djilobodji, Bouka Moutou (87. Rüfli) – Xeka, Abeid – Sliti (86. Bahamboula), Saïd, Sammaritano (68. Kwon Chang-hoon) – Jeannot.
    Náhradníci: Leroy – Yambéré, Rüfli, Marié, Massouema, Kwon Chang-hoon, Bahamboula.

Rozhodčí: Delerue – Philippe, Jouannaud