Chelsea – Bournemouth 2:1 (kon.) | Bristol – Manchester Utd. 2:1 (kon.)
Chelsea FC
2:1 (1:0)
AFC Bournemouth
Středa 20.12.2017, 20:45 • Stamford Bridge, London • Anglický Ligový pohár • Čtvrtfinále

Z mé strany už je to pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek večera. (22:47:45)

Zápas skončil, po neuvěřitelně dramatickém závěru se z postupu do semifinále Carabao Cupu raduje Chelsea. Domácí vedli od prvního poločasu 1:0 po brance Wiliana, ale ve druhém poločase se ocitli pod velkým tlakem. Hosté hráli velmi dobře, ale vždy selhávali v koncovce, nedokázli ve svých šancích trefit branku. Štěstí se na ně usmálo až v 90. minutě, kdy se prosadil Gosling. Jenže pak hosté ztratili koncentraci a Chelsea hned z první akce zásluhou Moraty vyrovnala a odvrátila hrozbu prodloužení.

90+6

90+6
    Caballero ale dokázal míč ze vzduchu sebrat a tohle už by pro Chelsea mělo být dobré.

90+5
    To je neuvěřitelný závěr. Hosté kopou rohový kop, ve vápně už je připravený i Boruc.

90+5
    Je z toho jen další autové vhazování hostů.

90+5
    Ital ale fauloval a Bournemouth má ještě jednu šanci nakopnout míč do vápna soupeře.

90+4
    Chelsea dokázala odvrátit míč a Zappacosta ho vyváží na útočnou polovinu.

90+4
    Golsing se hnal do další šance, ale míč mu hráči Chelsea ukopli. Bournemouth však bude mít autové vhazování.

90+3
    Morata dostal za nemístné oslavy žlutou kartu.
    90+2. MORATA - 2:1

90+2
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Neskutečné, Chelsea se vrací zpět do vedení! Hazard našel patičkou ALVARA MORATU a ten dokázal i s trochou šestí propálit Boruce.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.
    90. GOSLING - 1:1

90
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Hosté házeli dlouhý aut až do šestnáctky. Ibe našel lépe postaveného DANA GOSLINGA a ten umístil svou střelou nechytatelně k tyči.

89
    Londýňané ale už o míč přišli a Boruc už ho dlouhým nákopem posílá na druhou polovinu hřiště.

88
    Blíží se úplná závěr tohoto utkání, Chelsea nyní zkušeně drží míč na svých kopačkách.