Atalanta BC – Sassuolo 2:1 (kon.) | AS Řím – Turín 1:2 (kon.) | Juventus – Janov 2:0 (kon.)
Juventus FC
2:0 (1:0)
Janov CFC
Středa 20.12.2017, 20:45 • Juventus Stadium, Turín • Italský pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:41:54)

Je konec. Juventus nakonec zvítězil 2:0. Ve 25. minutě šli domácí do přečíslení 3 na 2, ale střela Costy skončila jen na skvělém zákroku Lamanny. Ve 42. minutě si míč na hranici vápna zpracoval Dybala a skvělou střelou k levé tyči poslal Juventus do vedení! V 76. minutě si navedl míč ke středu Dybala, následně ho předal Gonzalu Higuaínovi, který se dostal přes obránce a střelou k levé tyči poslal Juventus do dvoubrankového vedení. V 84. minutě rozhodčí nejprve nařídil pokutový kop pro Janov, ale nakonec ho zrušil. Juventus tak vyhrál 2:0 a postoupil do čtvrtfinále.

90+5

90+5
    Nyní se k míči dostal i domácí brankář Szczesny, který předal míč svým obráncům.

90+4
    Míč si vzal Paulo Dybala, ale střelu z přímého kopu opět poslal pouze do postavené zdi.

90+3
    Po faulu hostujícího hráče bude mít Juventus přímý kop z velmi dobré pozice.

90+2
    Domácí hráči kontrolují hru a o postupujícím týmu je pravděpodobně rozhodnuto.

90+1
    Ricci se dopustil faulu a dostal žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavil pět minut nad rámcem základní hrací doby.

90
    Paulo Dybala se provinil faulem na půli Janova.

88
    Higuaín se dostal ke střele, kterou vyslal zpoza vápna k pravé tyči, ale brankář Lamanna si sní poradila a chytil jí.

87
    Hostům se čas velmi rychle krátí a navíc drží míč právě domácí tým Juventus Turín.

86
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Bernardeschi, přichází Matuidi.

85
    Gonzalo Higuaín se dostal ke střele, ale tu následně poslal jen nad bránu Lamanny.

85
    Nyní se domácí dopustili faulu na půlce Janova.
    84. Písknutý a následně zrušený pokutový kop.

84
    Penalta se ruší! Hlavní rozhodčí Fabio Maresca rozhodl, že Asamoah se nedopustil faulu ve svém vápně!

83
    Ovšem hlavní rozhodčí Fabio Maresca se ještě jde podívat na videozáznam.

83
    Asamoah srazil k zemi Pellegriho ve svém vápně a rozhodčí ukázal na pokutový puntík.