Southampton – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Swansea – Tottenham 0:2 (kon.) | West Ham – West Brom 2:1 (kon.)
Manchester City – Watford 3:1 (kon.)
Southampton FC
1:2 (1:0)
Crystal Palace FC
Úterý 02.01.2018, 20:45 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 22. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:42:35)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:11.

Je dobojováno. Hosté nakonec ve druhé půli otočili stav utkání a ze hřiště Southamptonu si tak odvážejí všechny tři body. Domácí naopak i po tom, co vedli, zůstanou bez jediného bodu.

90+4

90+3
    Hosté jsou v poslední minutě nastavení u míče a ještě to zkusí před domácí brankou. V pohodě jim ale stačí ubránit současný stav.

90+2
    Hrálo se ve středu hřiště. Hosté se už nikam neženou a jen kontrolují hru. Naopak domácím se útok nyní nepovedl a mají tak už pramálo času s utkáním něco ještě udělat.

90+1
    Domácí se natlačili před branku Crystal Palace, ale jejich střela mířila úplně mimo.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

90
    Benteke pálil po zemi a díky tomu, že domácí zakopli míč za zadní čáru, budou hosté zahrávat rohový kop.

88
    Wilfried Zaha spěchal za míčem do pokutového území, tam mu ho ale v poslední chvíli sebral domácí obránce, jenž tak pomohl svému brankáři.

87
    Domácí obránce spěchal za míčem, který skončil vedle domácí branky a bez čekání založil další útok. Ale v jeho finální fázi pak hráči Southamptonu selhali.

86
    Série akcí na obou stranách ke gólu nevedla a hosté tak před koncem utkání vedou stále o jednu branku.

84
    Další akce na domácí straně. Sofiane Boufal napálil míč z hranice velkého vápna, o balón se ale postaral jeden z hostujících obránců a nepustil Southampton k vyrovnání.

83
    Najednou jsou na koni hosté, kteří lehce procházejí do útoku a naopak domácím nyní nejde vůbec nic. S přibývajícím časem také přibývá nervozita.

81
    Hráči Southamptonu se nesmířili se současným stavem, jaký svítí na ukazateli skóre a vydali se do útoku. Ale jejich střela mířila příliš vysoko.
    80. Luka MILIVOJEVIĆ - 1:2

80
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí stav utkání na svou stranu. LUKA MILIVOJEVIĆ dostal přihrávku kousek před velké vápno a opřel se do střely. Míč poté doplachtil až do domácí branky a domácí tým rázem prohrává – 1:2. Asistence: Andros Townsend.

80
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Dušan Tadić, přichází Nathan Redmond.

79
    Na druhé straně střílel Wilfried Zaha, jeho rána z hranice velkého vápna ovšem zamířila jen vysoko nad domácí branku.

Vendula Zdražilová

Branky: 17. S. Long (Pied) – 69. McArthur (Ch. Benteke), 80. Milivojević (Townsend)

Karty:   56. Fosu-Mensah (CRP)

Southampton FC: A. McCarthy – Pied, Stephens, Jošida (C), Bertrand – Romeu, P.-E. Höjbjerg (75. Gabbiadini) – Ward-Prowse (70. S. Davis), Tadić (80. Redmond), Boufal – S. Long.
    Náhradníci: Forster – Targett, Bednarek, Lemina, S. Davis, Redmond, Gabbiadini.

Crystal Palace FC: Hennessey – Fosu-Mensah, Kelly, Tomkins, Schlupp (64. Sako) – Cabaye (C) (46. van Aanholt), Milivojević, McArthur – Townsend, Ch. Benteke, Zaha.
    Náhradníci: Speroni – Delaney, Riedewald, Souaré, van Aanholt, Sako, Čung-Jong.

Rozhodčí: Stuart Attwell – Simon Long, Adrian Holmes

Diváci: 28 411